Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ki milyen pelenkakukát használ?

Ki milyen pelenkakukát használ?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, ami kis helyet foglal, és teljesen szagmentesen zár. Akinek ilyen van, elmondaná, hol szerezte be, és mennyire vált be? Köszönöm!
2019. jún. 13. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Luma pelenkavödör

- kis helyet foglal, de melyik nem? Ez nem egy konténer hanem egy kis kuka. :D

- szagmentes, vákuummal zár be minden szagot csak a bedobásnál jön ki egy kis büdi

- [link]

- tökéletesen bevált

- + extra: sima 60L-es szemeteszsákkal működik nem kell hozzá 3000 Ft-ért speciális zacsikazetta, sok szép divatos színben létezik

2019. jún. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
(Most azért elgondolkodtam, hová tud még fejlődni a fogyasztói társadalom, hogy már nemcsak külön pelenkaszemetes van, de már a külön ebbe való szemeteszsák színében is van divatos meg nem divatos...) Szerintem szagmentesen egyik se zár, mivel időnként kinyitod.
2019. jún. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Angelcare,teljesen megfelel a célnak
2019. jún. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Semmilyet, kiviszem a konyhai nagy szemetesbe. De ha használnék se lenne különb mint egy kínai fedeles kis kuka...

Kicsit túl van lihegve ez a téma. Csak bőrlehúzás a szülőkről.

2019. jún. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Zacskoba be a pelenkat, csomo ra es a kukaba, amit kb 2 naponta uritunk, meg ez se tul higenikus, de h hetekig gyujtsem egy kifejezett pelenkakukaban, na az meg gazabb.
2019. jún. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2: első vagyok: nem a zacskó színe divatos hanem a kukáé, elnézést ha egybefolyt és félreérthető voltam. :) (habár már van rózsaszín, lila meg mindenféle színű és illatú szemeteszsák :D)
2019. jún. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Angelcaret használtunk. Két szintes lakásban éjszakai pelenkázáskor eszembe se jutott kivinni a konyhai szemetesbe a koszos pelust.
2019. jún. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Angelcare. Kis trükkel is lehet vele 60L-s szemeteszsákot használni benne.
2019. jún. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Neked is, négyes válaszoló, bár az nem volt kérdès, hogy van-e értelme megvenni. :)
2019. jún. 14. 13:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk csak egy egyszerű fedeles vödör van, célnak teljesen megfelel, bármilyen kukazsák jó bele, nem jön ki a szag és olcsó. Először Angelcare-t akartam, de egy kukáért ennyit kiadni? És bele csak speciális zsák való. Ráadásul nem is hallottam róla jót, így inkább nem flancoltam. :)
2019. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!