Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mit raknátok 7 hónapos baba...

Mit raknátok 7 hónapos baba szobájában egy nyitott állószekrény alsó polcára?

Figyelt kérdés
Kb. 30x35 cm-es hely van ott. Eddig könyveket raktunk oda, de felfedezte, lepakolja és rágcsálja őket. Próbáltunk egy nagyobb dobozt és kosarat is, de azokat is kiszedte. Ajtót nem lehet szerelni a szekrényre.

2019. jún. 17. 10:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Hát én plüssöket/játékokat raktam. Azt kiszedheti pakolhatja egyik polcról a másikra nem törik el és magában sem tud kárt tenni.
2019. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Játékot raktam. Sütibödönt, WOW járművet. Ha nem nyúl hozzá, szép dekoráció gyerekszobában, ha leszedi és játszik vele, annál jobb, mert neki való.
2019. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

De miért baj, hogy leszedi, ami ott van?

Az a dolga. Fejlődés része.

Olyat kell odatenni, amit nem sajnálsz, ha pakolgat. A legkézenfekvőbb, hogy a játékait.

2019. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
Bármit, amit pakolhat. ha nem akarsz játékot, akkor is van más lehetőség. Nálunk pl ilyen helyen volt a matrjoska baba, a hohlomai készlet, kisebb fa dísztárgyak, kosárkák, stb.
2019. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

A játékait......annyira evidens már ne is haragudj.

A mostani anyukák olyan döbbenetesen önálló tanok hogy elképesztő. Annyi kérdés van mostanában amire maximális módon egyértelmű a válasz...

2019. jún. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A játékait máshol tároljuk. Ez egy 180 cm magas állópolc, Klups baba bútorcsalád egyik eleme, stabil, megfelelően van rögzítve, mégsem szeretném, hogy az alsó polcon rámoljon, vagy később esetleg rá is másszon. Olyan megoldást szeretnék, ami nem vonzó számára.
2019. jún. 17. 13:04
 7/19 anonim válasza:
47%

Kedves 12:38-as válaszoló.


Talán azért tűnnek a mai anyukák önállótlannak, vagy azért tesznek fel ostobának tűnő kérdéseket, mert az elvárások is megváltoztak velük szemben. Amíg 40-50 évvel ezelőtt simán magukra hagyták a totyogós gyerekeket egy bevásárlás erejéig, kezükbe nyomtak egy érdekes tárgyat, pl. csörgőórát, vagy hagyták a kutyára, hogy az vigyázzon rá, esetleg egy alig pár évvel idősebb másik gyerekre. Ilyen volt a világ. Ezt egy mai anyuka nem teheti meg, akkor sem, ha akarná, mert leharapják érte a fejét, megszóljk, elítélik.


Egyszerűen arról van szó, hogy nem akarunk hibázni. Pontosan tudom, milyen manapság újdonsült anyukának lenni. Egy 8 hónapos csecsemővel vagyok itthon és az az igazság, hogy én se gondoltam még bele, hogy hogyan rendezzem át az alsó könyvespolcokat.


Tele van az internet hülyeségekkel, rendkívül nehéz tapasztalat nélkül kiszűrni a hasznos infókat. Ezen kívül hemzsegnek a fórumokon a megmondó emberek, és a hozzád hasonló lesajnáló kommentelők. Elég nehéz és stresszes a babázás, ha az ember esetleg nem tudja kizárni a külvilágot.


Azt javaslom tehát a kérdezőnek, hogy továbbra is nyugodtan tegyen fel minden kérdést, amire csak kíváncsi, hiszen mindig akad segítőkész ember, aki válaszol és nem véleményez.:) Nekünk a többi "önállótlan" anyukának is jó, ha esetleg bennünket is érdekelne!

2019. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Hát olyat nem fogsz találni, ami nem vonzó a számára. A nappaliban nálunk a következők vannak alul, amit rámolhat: tusfürdők, apja boxerei, a melltartóim és a játékainak egy része, ezek vannak az alsó fiókokban. Ha egy nyitott polcom lenne alul, akkor beletennék egy kosarat és a játékait.
2019. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Ha a játékoknak már úgyis van hely, esetleg hagyhatnád üresen is. Vagy az hülyén nézne ki?
2019. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Üresen furcsán néz ki, meg úgy is be tud mászni. A mellszívó doboza jónak tűnt egy ideig, de leleményes és már az is ki tudja szedni, nagyon kitartóan küzd. A tárolókosarakat szintén.
2019. jún. 17. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!