Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » A kiságyra tehető pelenkázó...

A kiságyra tehető pelenkázó lap nem esik le, nem mozog nagyon?

Figyelt kérdés
2019. jún. 30. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkét lányommal ilyet használtunk (a naggyal 2,5 éves, a kicsivel 2 éves koráig) és semmi gond nem volt vele. Az ágyon és padlón pelenkázott ismerős gyerekekkel ellentétben, soha nem forgolódtak, soha nem kellett "harcolni" velük, mert érezték, hogy ez nem olyan hely. Ettől függetlenül tökéletesen biztonságos volt és az ágyban szerettek alatta bújócskázni:)
2019. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van egy kis parám, hogy ha meglöki a nagyobb gyerek, nem -e esik bele a kiságyba, vagy rá a gyerekre.
2019. jún. 30. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Én levettem, és csak akkor raktam fel, amikor használtuk. Így a nagyobb nem tudta lelökni, bár ha fent hagytam néha, akkor sem történt ilyen.
2019. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Ilyen nálunk nem történt (fel sem merült bennem). Ha a kicsi aludt, akkor a nagy nem ugrált a közelben, de egyébként nem könnyű lelökni. A pöckök jól fogják.
2019. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!