Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mikor érdemes külön szobába...

Mikor érdemes külön szobába áttenni a gyereket?

Figyelt kérdés

Jelenleg velünk van egy szobában 10 hónapos. Esélyünk sem lett volna hogy születéstől ott aludjon mert egy szobás lakásunk volt. Nemrégiben költöztünk a házunkba de szerintem várni kellene még hogy külön szobában aludjon. Az ágya közvetlenül a miénk mellett van.

Mikor lenne a legideálisabb?


2019. júl. 16. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Mi 2 hete költöztettük át. Pont 8 hónapos volt. Nem bántuk meg, pedig nagyon vacilláltunk, mert épp 4 foga jön és nagyon sokszor ébred. Nem mondom, hogy most minden éjszaka jól alszik, de jobban, mint mikor még velünk volt. Én jobban alszom, mert csak akkor ébredek ha felsír, amíg itt volt meg minden mozdulatára felébredtem.
2019. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
reszelés elott
2019. júl. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Először szokja meg az új házat, aztán utána minél hamarabb. Sokkal jobb lesz nektek és neki is.
2019. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Mi mindegyiket a saját szobáikba tettünk az első éjszakától.
2019. júl. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Én nem kínoztam magam, kb. 18 hónaposan kezdte átaludni az éjszakát, akkor raktuk át. Nem láttam értelmét átfutkosni éjszakánként. Azóta szépen alszik a helyén...
2019. júl. 17. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A nagy 2 éves koráig aludt a mi szobánkban, és még utána is sokat jártunk át hozzá, vagy ő cuccolt hozzánk. A kicsit egyből hozzá raktuk (2 szobás lakás), megszokta hamar, bár ő jó alvó szerencsére. Nemrég költöztünk új házba, itt már mindenkinek saját szobája van, sokkal jobban alszik mindenki azóta. A kicsi 1 éves, a nagy 6.

Ha eddig veletek aludt, akkor még maradjon veletek szerintem.

2019. júl. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szeparációs szorongás előtt.


Lányom 8-9 hósan ment saját szobába..


Időnként alszik nálunk.. Hajtaltól

2019. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi 6 hónaposan (a szoba ajtókat persze nyitva hagytuk alvásnál), minden rendben volt. Végre nem keltem fel minden mozdulatára, neszére.
2019. aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nállunk ahogy hazajöttünk a korházból első pillanattól kezdve a saját ágyában és a saját szobájába volt,nem szabad erre rászoktatni hogy a szülőkkel aludjon mert utánna borzasztó nehéz leszoktatni.
2023. márc. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!