Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bexsero + MMR oltas 1 napon?

Bexsero + MMR oltas 1 napon?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egyszerre fogja kapni a kisfiam a MMR es a Bexsero oltast. Vannak itt olyan anyukak akik szinten egyszerre adattak be a ket oltast? Az orvos azt mondta nincs a ket oltas hatassal egymasra de aggodok es azota is orlodik az anyai szivem. Miket tapasztaltatok? Mellekhatások? Minden tapasztalat johet. Elore is koszonom a valaszokat.

2019. júl. 26. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
1 millió százalék, hogy nem adatnám be a kettőt egyszerre. Az MMR önmagában is durva oltás. A kisfiamat egyik oltás sem viselte meg, de az MMRtől 1 hétig beteg volt. Én megkérném a dokit, hogy ne egyszerre adja, mert félek, hogy sok lesz. Ezt tiszteletben kellene tartania.
2019. júl. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Az mmr a legdurvább oltás, de lehet, hogy a bexsero-nak alig van mellékhatása, emiatt meri egyszerre beadni. Mi most bárányhimlő oltáson voltunk és azt mondták, hogy csak 4 hét múlva mehet a bexsero. De alapvetően szerintem bízzál a dokiban, tudja, hogy mit csinál.
2019. júl. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Elméletileg lehet, gyakorlatilag nem érdemes. A két legdurvább oltás az egész kisgyermekkori oltási programban, három gyerek mellett ez a tapasztalatom. (A kötelezőkön felül én Neisvacot, Bexserot, Varilrixet adatt be.) Az ikrekimnél az MMR után kivártam három hetet az első Bexseroval. A Bexsero tájékoztatója írja, hogy be lehet adni más oltásokkal, de felerősíthetik egymás mellékhatását. Én úgy voltam vele, ráér 4 hetet a Bexsero.
2019. júl. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Kertem meg 1 idopontot. Igy a MMR-t 13.-an a Bexserot 29.-en fogja kapni. Szep napot es jo egeszseget kivanok Mindenkinek.
2019. júl. 30. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!