Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Vigyem másik orvoshoz? Vagy...

Vigyem másik orvoshoz? Vagy valóban lehet vírustól?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon kétségbe vagyok esve, még nem fordult elő velünk ilyen. Kisfiam 2 napja éjszaka belázasodott, 39 fölött volt a hője. Tegnap azonnal orvost hívtam, aki szerint vírus, mandulája is érintett. Tegnap óta még csúnyábbak lettek a kiütések, nagyon nyűgös, alig eszik. Cecloretta, cataflam csepp, lázcsillapító kúpot és Algoflex babyt írt fel. Esetleg van itt olyan anyuka akinek babája vírustól "pöttyösödött" ki?


[link]


2019. júl. 27. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg tényleg vírus okozta kiütés.Kép alapján lányom ugyanígy nézett ki egy vírus kihordása után, 1-2 nap alatt magától gyógyult maga a kiütés és egyedül cataflam cseppet kaptunk,mert kijöttek a nyaki mirigyei is.
2019. júl. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszod! Nagyon megijedtem, még soha nem ömlött fel betegség alatt. Neki tegnap reggelre jött ki, mára mintha csúnyább lenne, de remélem kezelés után szépen el is tűnik
2019. júl. 27. 10:28
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
A fiamnak is volt áprilisban ilyen. Nekem is azt mondta a doktor, hogy vírus. Isoprinosine-t, Calcimusc-ot és Fenistil cseppet kapott. 2 nap után már sokkal szebb lett a bőre, de a melegtől még pár napig mindig ronda lett. Kb. egy hét után kezdett elmúlni neki.
2019. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
A nagyfiam pöttyösödött idén májusban, hatarozottan virustól. Mikor meggyógyult, elmult neki.
2019. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Kisebbik lányom 10 felső légutiból 8x kipöttyösödik, ami hetekig tart.
2019. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Kisfiam is így nézett ki vírusfertőzés miatt. Fenistil cseppet kapott rá.
2019. júl. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki az az idióta aki mindenkit lepontoz??
2019. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!