Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hosszu haju kislanynak erdemes...

Hosszu haju kislanynak erdemes havi szinten 1-2 tetuirtot hasznalni? Most lesz kozepso csoportos, es tavaly ketszer lett tetves mert valaki a csoportbol nem foglalkozott a gyerekevel.

Figyelt kérdés
Sajnos az egesz csoport elkapta mindig, most szeretnem megelozni
2019. aug. 18. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudod megelőzni. A tetuirto a tetut öli meg. Ha nincs tetű, nincs értelme.
2019. aug. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem tetves szerintem nem kellene,az egy elég erős szer ugyebár ezért halnak meg tőle a tetvek,kikezdi a fejbőrét aztán majd azért marja szét sebesre a fejét,viszon beszélhetnél a tanárral hogy többször nézzék át a gyerekeket a probléma megelőzése végett.
2019. aug. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
A tetű a tiszta hajat szereti... Szóval nem a nem foglalkozás eredménye. Megelőzni nem tudod.
2019. aug. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Épp a tiszta, frissen mosott hajba megy szívesen a tetü... az igénytelen, zsíros hajat nem csípik, meg a festettet. Nyilván nem mondom, hogy ne mossatok hajat, csak ez gyakori tévhit és gobdoltam, szólok. 😊
2019. aug. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Néhány csepp levendulaolajat keverj a samponjába, amikor mosod a haját, akkor nem megy bele a tetű.

Franciaországban élünk, nálunk mindenki így csinálja :)

2019. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Létezik tetűmegelőző szer is. Ugyanaz a márka, mint a tetűírtó, de ez megelőző szer.
2019. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Pedig létezik már többféle tetű-megelőző szer is. Sampon is, amit heti egyszer kell használni, meg spray, amit reggel ráfújhatsz.
2019. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Oviban dolgoztam és használtam megelőző spray. Nem volt büdös, valamilyen gyógynövény “illatú” volt. Már nem emlékszem a márkájára, de 2 éve volt, biztosan lehet kapni.
2019. aug. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi szoktunk megelőző szert használni. Rá kell kenni a hajra, és 2 hétig véd. Azt hiszem pedex a neve (fehér flakon piros cimke, de a patikában biztos tudják),
2019. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A megelőző spray a lányomnál 3 hétig működött, utána hiába fújtam, ő is benyalta 3x, pedig hülyére takarítottam, irtottam mindent és csak ÁNTSZ engedéllyel mehetett minden fertőzött oviba. 4 hónap alatt sikerült kiirtani minden gyerekből, ezalatt 2x fertőtlenítették a csop.szobát az utolsó szögig.

Idén teafaoljat fogok csöppenteni a samponba és remélem megússzuk.

2019. aug. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!