Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Afta babánál? Mivel kezeljem?

Afta babánál? Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés

9 hónapos fiamnak van jópár afta a szájában, most vettem neki észre.


Hívtam az orvosunkat, de ma már nem rendel, azt mondta elmúlik magától, ne aggódjak, de én azért aggódom, mivel kenhetném neki?


Tegnap voltunk oltáson, még pluszba lázas is, azt se tudom oltás miatt lenne lázas, vagy az aftáktól? Van valakinek ebben tapasztalata?


Kórházat is felhívtam, annyit mondtak, ha 38,5 felett van a láza, csillapítsam neki, ha nem megy le, vigyük be, egyelőre csak 37,5 neki, de az aftára ők se mondtak semmit! :(



2019. aug. 27. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Tuti afta?

Nem szájpenész?



Foreverliving aloe first használható babáknak és jó is

2019. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen a szájpenész, mert azunk se volt sosem, több apró pötty, körülötte piros


Van itthon ilyen aloe firsr spray, ilyen nagy fél literes, arra gondolsz?

2019. aug. 27. 10:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért nem kell ennyire aggódni egy kis afta miatt. Nem halálos. Anaftinbabyvel kenheted. Főleg evés előtt és alvás előtt.
2019. aug. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen tudom, túl aggódok mindent nála :)

Első baba,talán ezért.


Köszönöm szépen a segítséget!

2019. aug. 27. 11:26
 5/5 anonim ***** válasza:
37,5ig teljesen normális a testhője, a kicsiknek fél fokkal magasabb, mint a felnőtteknek. 38,5ig is csak hőemelkedésről beszélhetünk, nem pedig lázról. Google-ben keress rá a szájpenészre csecsemőknél, hasonlítsd ahhoz!
2019. aug. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!