Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szörcsög, mit tudnék csinálni?

Szörcsög, mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Babám elmúlt fél éves és tegnap óta szipog, szörcsög picit vagy néha jobban folyik az orra. Nem rég kapta meg a bexsero oltást bár kétlem, hogy ehhez köze lenne illetve fogzik is. Evés közben nem mindig zavarja viszont van, hogy egyáltalán nem is akar enni, de ez már hét elején kezdődött akkor fogára gyanakodtam. Most például teljesen nyugodtan alszik rendesen szelel a nozija, de este többször megébredt (mondjuk ez 2 hete hullámzó mikor, hogy alszik). Tegnap este és ma reggel leszivtam az orrát amennyire tudtam. Mit tudnék még tenni, hogy jobb legyen neki? Amúgy jó kedvű, de ha hétvégén nem javul hétfőn mindenképp megyünk orvoshoz.
2019. aug. 31. 09:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a fogzás kapcsán összeszedett valami kis fertőzést, ilyenkor folyton a szájukban a kezük. Ha nem lázas, bágyadt, eszik, de főleg iszik rendesen, pelusok száma rendben nem kell dokihoz rohanni, pár nap és túllesz rajta. Tengervizes orrspray és orrszívás elegendő 🙂
2019. aug. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!