Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tantum verde spray? Szájon át...

Hajnoczy80 kérdése:

Tantum verde spray? Szájon át alkalmazható? Használta már valaki óvodás gyerekénél?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak dél körül fújtam a torkába mert torokfájásra panaszkodott, enni, inni sem akart. Legutóbb torokgyulladásra alkalmaztuk, akkor segített. Most viszont csorog a nyála, és továbbra sem akar inni, olyan, mintha nagyon elzsibbasztotta volna. Aludni is csak fél órát sikerült...

2019. szept. 16. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen használtam a kislányomnak ovis korában torokfájásra, aftákra, nem volt soha gondunk vele. Viszont én a szopogatótablettáját használom, nekem előfordult hogy teljesen elzsibbadt a szám, torkom tőle.

Még az jutott eszembe, hogy ugyanazzal a dobozzal fújtad, mint legutóbb? Mert van belőle dupla hatóanyagtartalmú Forte változat is.

2019. szept. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azert nem akart mert begyulladt neki rendesen, vidd el orvoshoz holnap
2019. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, holnap megyűnk gyerekorvoshoz, du. rendel. Ugyanazt hasznltam, mint legutóbb. Azóta evett, ivott, de este meg hányt. :(
2019. szept. 16. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!