Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Egy 4 és fél éves gyereknek...

Egy 4 és fél éves gyereknek mekkorának kell lennie a fütyije?

Figyelt kérdés
Félek,hogy gond van a kisfiammal. 4 éves és azt hiszem nagyobb neki mint kellene. Nincs viszonyítási alapom ráadásul egyedül nevelem tehát Apa sem tud segíteni a kérdésben. Amúgy le van neki tapadva és hiába próbálkozik nem sikerül hátra húzni de emiatt szakorvos még nem látta. A védőnő nézte még ezügyben,ő azt mondta szerinte is nagyobb...Amikor született a nővérek is állandóan ezzel viccelődtek,hogy milyen nagy fütyije van. Aztán a minap a dadus néni említette meg. Utána olvastam és ez baj lehet,hormonzavar vagy ilyesmi. Más esetleg aki ilyet tapasztalt ?
2019. szept. 17. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nézesd meg orvossal és a letapadast is orvosolni kellene. Ne itt kérj szerintem látatlanban tanácsot.
2019. szept. 17. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
A fütyifétises megint.... Nem lesz baja, a letapadást tornáztassa.
2019. szept. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Ha az apjának/a te családod férfi tagjainak is nagy van, akkor meg csak sima genetika...

Muszáj mindenen problémázni?

2019. szept. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
A méret mindegy, de a letapadást mutasd meg orvosnakm
2019. szept. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Nagyobb probléma szerinted a mérete,mint a letapadás??

Én fiamnak is 2 hónaposan akkor,mint a kisujjam szóval nem kicsi.De kit érdekel? Büszke vagyok rá. Hormonzavaros kukinak nem az a fő tünete,hogy picit nagyobb az átlagosnál

2019. szept. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A letapadás miatt szakorvoshoz kellene vinned a gyereket. A méret meg nem igazán releváns ebben a korban, bármi lehet belőle. Nyilván létező dolog, hogy a

valakinek kezdetektől nagyobb és az is marad, de még simán "bele is nőhet", akármilyen furán is hangzik. A kisebb fiamnál volt ez, aztán egy idő után maradt a méret, ő meg nőtt, később meg már nem nézegettem nyilván, hisz mára a fürdést is maga végzi és nem csekkolom egyikük nemi szervét sem. Miért lényeges a mérete és miért kell ezt a net népével megbeszélned? Ha bármi probléma lenne vele mégis, az meg kiderül akkor, mikor orvoshoz viszed, 4 évesen éppen ideje, hogy ránézzen egy szakember, ha még mindig le van tapadva, Vele majd megoszthatod a kételyeidet, kérdéseidet. Lehet kaptok egy kenőcsöt első körben, az én nagyobbikamnak sem estek egyből neki műtétileg, szteroidos kenőcs használatával megoldódott a dolog pár hét alatt.

2019. szept. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az hogy mekkora neki főleg attol függ milyen géneket örökölt. Nem gondolnám hogy ennyi idősen hormonzavaros volna. A letapadás se akkora gáz. Vannak ahol 10-11 éves korukig nem húzogatják a fiúk fütyijét. Ha bizonytalan van kérdezd meg a gyerekorvost vagy gyereksebészt
2019. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5 évesen az a normál amekkora van neki. Majd 11-12 évesen kezd el nőni amikor elkezd serdülni
2019. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!