Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Orrszivo- Porszivo? Kezi...

Orrszivo- Porszivo? Kezi orrszivo?

Figyelt kérdés
Nektek melyik orrszivo vált be ?
2019. okt. 15. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Kis takonyhoz kis elektromos van nekem, nagyhoz pedig porszívós. Azt nem hozza ki más
2019. okt. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Porszívó.

Itt pont volt erről szó. Sokan ellenzik, mert sír tőle a gyerek és nem kínozzák, holott ha kipróbálnák rájönnénnek, hogy semmi fájdalmat nem okoz. Inkább a lefogást és a nagy hangot nem szeretik a kicsik, de egy kis játékossággal megszokják.

2019. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sir ? Na es ? Enyem üvölt, es megis ki van takaritva az orra, teli orral lenni nem lehet
2019. okt. 15. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom. Csak még mielőtt belém kötött volna valaki a porszívó miatt :)
2019. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csakis a porszivo, es miota valtottunk silence porszivora azota a gyerek maga rakja ossze a szivokat, jon es segit, tartja a fejet!

Irto cuki!😆 16 honapos, mondjuk a kis taknyot mar ki is tudja fujni zsepibe

2019. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kézit próbáld ki magadon és utána sosem fogod a gyereken alkalmazni...komolyan :)

Porszívó hangjától enyém megnyugszik és tök nyugodtan viseli mert tudja már,hogy utána jobb lesz neki

2019. okt. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kézi nekünk semmit sem ért. ( tényleg "fura"én is kipróbáltam magamon)

A porszívós jó!

Nekem egész könnyen hozzászokott. Nem mondom h nem volt sírás, meg lefogás, de muszáj.

Aztán már nagyobbként tudta h jobb lesz utána és simán hagyta. 2 évesen mér magának próbálta kiszívni

2019. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!