Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miért könnyezik olyan sokszor...

Miért könnyezik olyan sokszor a szeme?

Figyelt kérdés
8 hónapos kislányom szeme sokszor könnyezik és be is csipásodik (csak az egyik). A gyermekorvos azt mondta, hogy érzékeny a szeme, de 9 hónaposan azért vigyük el szemészetre. De időpontot csak februárra kaptunk. Viszont azt mondták, hogy ha sürgős, mehetünk bármikor. A gyermekorvos nem mondta, hogy sürgős, de gondolom, azért hónapokat sem kellene várni. Úgyhogy nem tudom, mit csináljunk. Várjuk ki a 4 hónapot, s ha súlyosbodik, menjünk sürgősségire, vagy ne várjuk és próbáljunk most elmenni sürgősnek mondva?

2019. okt. 21. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha be is csipásodik,valószínű a könnycsatornája van eltömődve .Súlyosabb eseteknél átszokták mosni de általában segít a szemcsepp. Kérj receptet,váltsd ki.1 héten keresztül napi 5 csepp és remélhetőleg meggyógyúl. Nekünk 2szer kellett ezt megcsinálnunk de már semmi baja.
2019. okt. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3-4 hónaposan már volt ilyen probléma, igaz, akkor csak csipásodott és nem könnyezett a szeme. Akkor a Tobrex szemcseppet használtuk és meg is szűnt a baj, de most vmiért újra előjött. Lehet, megint ezt kellene használni?
2019. okt. 21. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem megér egy újabb próbát.Fiam a csapásodás mellé könnyezett is,csak ezert gondoltam,hogy ilyesmi lehet
2019. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!