Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ti beadattátok a Bexsero-t?

Ti beadattátok a Bexsero-t?

Figyelt kérdés
Nem az ára miatt nem tudok dönteni, az nem számít. Szerintetek?
2019. okt. 24. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi igen.
2019. okt. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is beadattuk. Mi az, ami miatt nem tudsz dönteni? Nem volt utána lázas, sem semmi más baja a kicsinek, talán az első után 1-2 napig kevesebbet evett meg többet aludt, de ennyi. A 2.után nem volt semmi.
2019. okt. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi éppen adatjuk neki, eddig az elsőt kapta meg pár hete, karácsony környékén kapja a másodikat. Én azt gondolom, hogy az ördög nem alszik ezért mi mindent ami nem kötelező beadattunk neki. Semmi baja nem volt egyébként tőle, még csak hőemelkedése sem volt, másnap nyűgi volt egy picit de ennyi.
2019. okt. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Erről senki nem tájékoztatott, hogy fontos lenne (gondolom, ha az lett volna, minimum a védőnő mondta volna), s mikor olvastam róla, már kifutottunk az időből. De valószínűleg amúgy sem adtuk volna be.
2019. okt. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2 évet hezitáltunk, nem a pénz miatt, végül az igen mellett döntöttünk, most kapták az elsőt (5 éves ikrek).
2019. okt. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz gyerekem, beadatom. Sajnos ismerősi körben van baba, aki benyalta, pont az egyéves szülinapja után nem sokkal... Túlélte, de több műtéten (amputáció) van túl, és sajnos a neurológiai fejlődése is elmarad a korabeliektől. Klinikai munkám során is láttam rémes eseteket, ez tipikusan az a betegség, ami ritkán fordul elő, de akkor tarol sajnos.
2019. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Nusy83 ***** válasza:

Mi is beadattuk. Engem is riogattak de ha valami kikerülhető egy védő oltással azt be is fogom adatni. Ráadásul a betegség gyors lefolyása miatt és mivel nehèz beazonosítani magát a betegséget szerintem hiba annak kihagyni aki megteheti. Fejlettebb országokban támogatott ez az oltás is.

Tény viszont hogy egyik oltás után sem volt eddig gondunk itt viszont délben megkapta a szurit, este 19:00környékén már magasabb volt a hője és éjszakára lázas lett 38,6. Nurofent és Germicidet használtam 6óra multán így másnapra már csak hőemelkedése volt de ez kitartott estig. Az oltás helyén még 2hét után is volt göb hiába volt borogatva, meg kb 1 hétig piros volt. Amúgy a hangulata jó volt játszott, kúszott picit jobban aludt kb 2napig és az étvágya is vissza esett picit de közelsem volt annyira rossz mint vártam.

Helyesírásért bocsi!

2019. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Beadattuk. Az elsőt már megkapta a másodikat jövő hónapban fogja. Pici hőemelkedése volt,de semmi más. Nem evett rosszabbul,de többet aludt. Sajnos ismertem olyat,akiknek a 10 hónapos babája belehalt.
2019. okt. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

4-es, nem futottatok ki az időből.


Mi is beadattuk.

2019. okt. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindket gyermekem megkapta!

A nagyobbiknak mindegyik utan fajt a laba aznap meg talan masnap. A kicsinek semmi baja sem volt egyszer sem tole.

2019. okt. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!