Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Másfél éves kislányomnak...

Másfél éves kislányomnak szeretnék lázmérőt venni, de nem tudom milyen lenne a jó?

Figyelt kérdés
Végbélben mérős digitálisunk van de már utálja,nem akarom erőltetni.Fülben mérőt nem mernék használni.Homlokra pedig azt mondják nem pontos.Maradna a hónalj,de nem hiszem hogy 5 percig egy helyben maradna mozdulatlanul.Kinek mi vált be ami tényleg pontos is?
2019. nov. 6. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Mi fülben/homlokon mérőset használunk. Sosem volt problémánk vele.
2019. nov. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Miért nem jó a fülben mérős? nem kell azért beledugni :) Nekünk első gyereknél hagyományos 5 perces hónalj alatti volt, azzal is megoldottam, addig magamhoz öleltem, szoptattam vagy később mesét olvastunk. De a fülben mérős jóval gyorsabb (5 másodperc), egyszerűbb, nekünk mindig pontos volt (leellenőriztem az elején párszor a hagyományossal magamon) és akár alvás közben is meg tudtam vele mérni a gyereket.
2019. nov. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Fulhomero. Az orvosnál is az van nálunk.
2019. nov. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És a fülhőmérőböl melyik fajta pontosan?
2019. nov. 6. 11:37
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk Lidl-s van. Azt hiszem Sanitas márka. 1-es voltam.
2019. nov. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

[link]


Ilyen digitális infra lázmérőnk van. Egyet csippan, és ennyi. Nekünk nagyon bevált.

2019. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Egyszer vettem én is a lidl-öset, testhöméröt, vissza is vittem, mert teljesen random mutatott minden hülyeséget, egymás utáni mérésből volt vagy két fok különbség. Emiatt egyszerűen vettem egyet a patikában, kb. 1 perc alatt megméri hónaljban.
2019. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sima hónaljban mérős digitális van, kb 10 másodperc.
2019. nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Homloklázmérőnk van, teljesen pontos. A GOKI-ban (szívkórház) is ezt használják, a műtött babáknál is, ha jól használjuk, teljesen pontos.
2019. nov. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy örökmozgó, állandóan pörgő 2 évesem. Kb másfél éves volt, mikor vettem egy sima hónaljban mérő hőmérőt neki. Békás, imádja. Ha beteg és lázas se ül meg a fenekén, de simán tudunk lázat mérni.

Mikor hazahoztak megmutattam neki. Megmértem vele a saját hőmet, együtt vártuk a csipogást. Játszani hagytam vele, hagy barátkozzon. Soha nem volt gondunk a hőméréssel. Mondjuk nem is alkalmazom sűrűn, mert rajta látszik a láz mértéke, lázat meg csak akkor csillapítok, ha zavarja (pl nem tud aludni)

2019. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!