Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kislányomnak a szája körül...

Kislányomnak a szája körül pár napja piros pöttyök jelentek meg pedig nem kapott új ételt vagy olyat amit még nem evett. Akkor mitől lehet ez? 15hónapos

Figyelt kérdés
Ha nincs semmi egyéb problémája szerintetek akkor is vigyem dokihoz?3 foga jön ezért az álla környékén voltak pöttyök,gondoltam hogy a fogzástól de most a szája feletti részen is vannak.Ma is pl.tápszert evett,sajtos tallért,almát,szilvát,pár falat fahéjas csigát.Ezeket már régóta ismeri.Mégis sokkal erősebbnek láttam a pöttyöket most mint felkeléskor. Nem akarok minden semmiséggel dokihoz menni(ezért már szóltak a családtagok hogy minden butasággal dokihoz viszem szegény gyereket)
2019. nov. 12. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Én vinném dokihoz. Van az a száj, láb, kéz vírus.
2019. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A lányomnak is ilyen, neki vagy 5 foga jön most egyszerre, nagyon nyáladzik, ráadásul cumizik is, és a cumival "felkeni" oda a nyálat, és attól kipattogzik ott is.

A kéz-láb-száj betegség hólyagos, és lázzal jár, tudim, mert a fiamnak volt.

2019. nov. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Cumizik? Én kislányomnak is volt most. A nyála kifolyik és ott cumi alatt bepállik vagy nem tudom. Én egyértelműen a cumival kötöttem össze. Körömvirág kenőccsel kentem és egy nap alatt el is múlt.
2019. nov. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az ujját szopizza.Minimális időt cumizik,általában ha kimegyünk vagy elmegyünk valamerre. Étvágya van és lázasnak sem érzem.
2019. nov. 12. 12:46
 5/10 A kérdező kommentje:
Milyen körömvirág kenőccsel kented?Naturlandos tégelyes,az amelyik nagyon zsíros hatású?
2019. nov. 12. 12:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Ilyen: [link]
2019. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, pont erre gondoltam,ilyen van is itthon.
2019. nov. 12. 13:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a fogtól. Enyémnek is van, én először megijedtem hogy bhimlő (páromnak èpp övsömöre van), de nem.
2019. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fogzik. Olyankor megváltozik a nyál pH-ja, savasabb lesz, attól lesz pöttyös. Majd elmúlik.
2019. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül csak elmentünk dokihoz,megvizsgálta,nem talált semmit de jön neki 5 foga is szóval a fogzástól van.Bepanthennel kell kennem itt a bőrét.Plusz fogzáskönnyítő gélt kell váltanom mert kicsit gyulladt az ínye ezért is még erősebb a nyála és lehet attól is ,plusz cumicsere olyanra aminek nincs nagy pereme
2019. nov. 14. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!