Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások

A kérdés

Aki a Béres cseppet adja immunerősítőként együtt adja a c vitamminal?

Fél decibe írja hogy kell adni de annyira rossz íze van, cseppbe nem lehet kiskanálba odaadni?

nov. 18. 16:53  Privát üzenet  

A válaszok
Én tápszerbe rakom nincs benne íze. Nem adok hozzá c vitamint csak d-t.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont nov. 18. 18:18 Privát üzenet

Azt írja kell mellé c vitamin, én adok.

A béres csepp nagyon rossz magában, kiskanállal kétlem hogy bevenné de nem hiszem, hogy lehet.

Fél deci miben adod? Szerintem a tea ízét kevésbé rontja el, mint a gyümölcslé ízét.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont nov. 18. 19:25 Privát üzenet
Kell melle c vitamin mert a vas jobban felszivodik általa. .

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont nov. 18. 23:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Teába adtam

# 4/4Időpont nov. 20. 01:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek inofolocor béres cseppel együtt lehet szedni? Segít a teherbeesésben?
Szerintetek a terhes vitamin, a semicillin és a magne b6 a béres fajta együtt nem okoz gondot?
Adható együtt a Béres csepp (+C vitamin) és a Laevolac szirup? 27 hónapos a lányom kakiprobléma van és mostanában nagyon étvágytalan.
Forever Kids-t és Béres cseppet lehet együtt adni? 3 éves és 6 éves gyerekeknek?
Teherbeesés, terhesség és Béres csepp? Mehet együtt?
Gond ha együtt szedem a vasat ( neo ferto) + az 500 mgos C-vitamint? Ezt reggel veszem be, illetve este úgyszint együtt veszem be a beres magneziumot es az 500mgos kalciumot?...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Betegségek, oltások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!