Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Használt valaki fitymaszűkület...

Használt valaki fitymaszűkületre búzacsíra olajat?

Figyelt kérdés

Lehet,h nem megfelelő kategóriába tettem fel a kérdést.

Arra lennék kíváncsi,h erre a célra étkezési célra szánt olaj kell,vagy az illóolaj? Dm-ben csak búzacsíra illóolajat találtam.

Írtak fel vmi szteroidos krémet a kisfiam fütyijére,de inkább vmi természetessel próbálkoznék előbb.



#fitymaszűkület #búzacsíra olaj
2019. nov. 27. 06:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog semmi mastol elmulni, mint a felirt cucctol, sot, lehet h attol sem. Ne kiserletezz a fiad nemiszervevel.
2019. nov. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk kenőcsöt írtak.Kb.1 hétig kentem neki és utána fel is jött szépen.Szerintem ne kísérletezz!
2019. nov. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék kísérletezni vele. Azért tettem fel a kérdést,h valakinek van-e tapasztalata ebben a témaban. A védőnő említette az olajat,de azt is mondta,h a szteroidos krémtől begyulladhat. Elsősorban ezt szeretném elkerülni.

Egyébként köszönöm a választ!

2019. nov. 27. 06:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Illóolajat higítatlanul nem használunk bőrön, pláne nem nemi szerven.

2. Attól lesz jó eséllyel gyulladás, ha a fityma alatt felgyűluk az olaj, amit nem tudsz kimosni.

3. Hallgass az orvosra, ne kísérletezz!

2019. nov. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Mi panarom kisherceg olajat használunk. Úgy tűnik hatásosabb a szteroidos kremnel. Azon már túl vagyunk... :/
2019. nov. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha termeszetes utat akarod valasztani egyszerubb ha az orvos felhuzza neki.


Az olaj nem hasznal semmit sem, legjobb a szteroidos krem hidd el

2019. nov. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Az orvos felhúzta neki már 1x,akkor mondta,h nincs letapadva,nem volt alatta váladék sem,csak kicsit szűk,ezért ír fel rá krémet. Csak annyi rosszat hallottam ezekről a szteroidos krémekről,h még nem mertem kiváltani a receptet. De inkább kiváltom,legyünk túl rajta...

2019. nov. 28. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!