Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szörcsög, de nem jön semmi...

Szörcsög, de nem jön semmi orrszíváskor. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
10 hónapos fiam kB 4 hete megfázott, lázas volt egy két napig, folyt az orra. Doktornő nem adott semmi gyógyszert, azt mondta vírus. Jobban lett, most megint szörcsög, de semmi egyéb baja nincs. Hiába szívom, nem jön semmi. Tengervizes spray se használ. Ha jól láttam jönnek a szemfogai. Lehet amiatt? Érdemes visszamenni a dokihoz?
2019. nov. 29. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Berekedve nincs?
2019. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs, semmi más tünet nincs.
2019. nov. 29. 21:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Forgatod az orrszívót, kicsit nyomsz balra-jobbra is? Nekem jobban jön ha forgatom mindenfele.
2019. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, már sokféleképpen próbáltam :(
2019. nov. 29. 22:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne forgasd az orrába az orrszivót! Amugy fogzástól simán lehet
2019. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Forgatni kell amúgy, előző. Nyilván óvatosan, de kell hogy minél hatékonyabb legyen.

Persze lehet a te orrszívód olyan hogy nem szükséges.

2019. nov. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez van az én 7 honaposommal. Szorcsog és hiába szivom nem jön semmi. Nosiboot és orszi-porszit us próbáltam. Melle csúnyán köhög, bár az javult. Orvos c vitamint, fenistil cseppet és sinupretet javasolt
2019. nov. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogzás lesz
2019. nov. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. De aztán kapott orr l cseppet amit az orvos írt fel, vártunk pár percet, és utána simán kijött a probléma forrása.
2019. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!