Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Influenza elleni védőoltás!...

Influenza elleni védőoltás! Érdemes beadatni egy 2 éves gyereknek, vagy inkább vitamin kúra? Nagyon gondolkozok rajta, nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 3. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Érdemes!
2019. dec. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Mi a 4évesnek beadatjuk.
2019. dec. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
6 éves és nem adatjuk be.
2019. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Inkàbb a vitamin, az oltàs csak bizonyos vìrustörzs ellen vèd(het), ès mellèkhatàsai lehetnek.
2019. dec. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Mi a fa.szért kell lepontozni azt, aki szerint érdemes?

Kevesebb a mellékhatás , mintha nem adnád be.

2019. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Mert mostanában ez a divat. Lepontozzák az oltáspárti szülőket. Meg már azt is, aki megtartja a gyerekét.
2019. dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Nekem felnőttek körében (család, barátok, munkatársak) az a tapasztalat, hogy aki felvette az influenza elleni védőoltást - bocs a kifejezésért - hónapokig "dögrováson" volt". Ha egy-két esetről lenne szó, mondanám, hogy véletlen egybeesés, de mindenki, aki a környezetemben beadatta, nagyon beteg lett. Olyan is volt több (apukám, nagyszülők), akin az oltás miatt nem tudott rendesen kijönni az elkapott vírus és hosszú hetekig volt rosszul, le se betegedett rendesen, csak kínlódott.


Nem vagyok oltásellenes, mindhárom gyerekem kapott nem kötelező oltásokat (agyhártyagyulladás B,C, bárányhimlő), de az influenza ellenit nem pártolom. Béres csepp, C, D vitamin inkább.

2019. dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%

Még magamnak sem adatnám be soha!


A gyerekem a kötelezőkön felül még plusz oltásokat is kapott, pedig betegen született. De ezt soha nem adatnám be!

2019. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nah ezekre voltam én kíváncsi. Most vittem 2 éves státuszra, gondoltam le lehetne tudni. Nem vagyok amúgy oltás ellenes én is beadattam a kötelezőkön kívül majdnem mindent, most viszont a gyerek orvos azt mondta, ha nagyon akarom beadathatom, de ő nem ajánlja, így most már teljesen elengedtem a dolgot.
2019. dec. 3. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!