Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szoktatok adni a gyerekorvosna...

Szoktatok adni a gyerekorvosnak pénzt?

Figyelt kérdés
Hálapénzre gondolok, amit borítékban szokás adni. Vagy csak régen volt szokás?

2019. dec. 4. 15:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Én alapból semmilyen orvosnak nem adnék hálapénzt, ha mindenképp akarok pénzt adni neki, akkor nyilván magánrendelésre megyek.
2019. dec. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%
Másképp nem fogad.
2019. dec. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem és más itteni szülők se szoktak.
2019. dec. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Még csak eszembe sem jutott eddig...
2019. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Dehogyis. 😊
2019. dec. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Régen is csak akkor volt szokás, ha házhoz jött.
2019. dec. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Nagyon elítélem ezt az egész hálapénzes rendszert, szerintem gusztustalan. Ha nem vagyok elégedett az ellátással, megyek magán rendelésre, de borítékot senki zsebébe nem dugdosok
2019. dec. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Egyszer adtam neki, amikor hétvégén felhívtam esti órákban, hogy a gyerekemnek 40fokos láza van és nem tudom levinni neki ő pedig mondta a címét és, hogy vigyem el hozzá házhoz mert megnézi.
2019. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Mégcsak az kéne hogy a háziorvost is elkapassuk “hálapénzzel”.. ezért nézik le itt pl Nyíregyházán azokat a nőket a nőgyógyásznál, akik nem lebegtetik a 20 ezreseket.. akkor kap “hálapénzt” ha beteg a gyerek és házhoz jön. mert akkor rendelési időn kívül kérem hogy dolgozzon. komolyan nem értem.. lassan ha megyek a boltba az lesz, hogy a pénztárosnak is adni kell pénzt, mert kifizethettem nála amit vettem? vagy ha korabolnak, és rendőrt kell hívni, akkor lebegtessem a 20 ezrest mert VÉGZI A MUNKÁJÁT?! kész..
2019. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
kirabolnak*
2019. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!