Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » MMR oltás után láz, nátha és...

MMR oltás után láz, nátha és aluszékonyság. Ez normális vagy vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Az oltás utáni 7. napon belázasodott, 3 napig volt láza esténként (Max 38,6).

Tegnap végigaludta az éjszakát, ma csak hőemelkedés van. Tegnap óta taknyos is (fogzik is épp).

Fél 8kor kelt, fél 10 óta megint alszik.

Nálatok voltak mellékhatása? El kellene vinnem orvoshoz? Vagy normális az aluszékonyság?


2019. dec. 19. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
El kéne vinni orvoshoz, mert beteg, de ez nem az oltástól van, ha azt 7 napja kapta
2019. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az úgynevezett háromnapos láz. Vidd el orvoshoz, bár már valszeg kifelé jön belőle.
2019. dec. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyivel nem vinnèm orvoshoz , meggyògyul magàtòl. Viszont jelenteni kell, az mmr mellekhatàsai kifejezetten kèsleltetve jelentkezhetnek, a kanyarò tipikus tünete a laz. A mellèkhatasok jelentèse nèlkül a gyàrtó nem tud megbìzhatò leìràst adni a kèszìtmenyről , aminek tartalmaznia kell, hogy milyen 100%-ban okoz milyen mellekhatast. Orvosnak, vèdőnőnek hivatalbòl jelentenie kell minden mellekhatast az okne bejelentőn.
2019. dec. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az mmr után az én fiam is beteg volt, nem is kicsit és igen kb egy hétre jött ki. A doktornő még szólt is hogy előfordulhat.
2019. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is azt mondta az orvos, hogy kb. 1 hét után jelentkeznek a mellékhatások, de most már negyedik napja lázas. Ezért kezdtem aggódni.
2019. dec. 19. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!