Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szerintetek velem van a baj,...

Szerintetek velem van a baj, mert van 2 gyerkőcöm és állandóan attól parázok, hogy nehogy betegek legyenek, nem is ilyen megfázásra gondolok hanem komoly betegségekre?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben sokszor lehetett hallani hogy kisgyerekek komoly betegek lettek és akár bele is haltak. Gondoltam, hogy elmegyek pszichológushoz. Ti hogy vagytok ezzel? Hogy érint ha azt halljátok, hogy milyen betegségek vannak.
2019. dec. 25. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is voltak beteg gyerekek csak most a média eljut mindenkihez...
2019. dec. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Állandóan belefutok ilyen hírekbe, baleset, betegség, stb. Az hogy megfordul az ember fejében az nem kóros, ha nem tud rajta uralkodni és kihatással van a mindennapjaira az az. Mikor a fiam még kicsi volt, egy év alatti, volt egy időszakom mikor mindenféle szürreális dolgoktól kezdtem rettegni. Megfoghatatlan dolgoktól. Odáig fajult a dolog, hogy éjjel nem tudtam aludni. Akkor kértem segítséget. Elég volt a családom és rengeteg rengeteg beszélgetés, de így is időbe telt.

Ha úgy érzed segítség kell kérj, minél előbb.

2019. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
En is
2019. dec. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerinted a gyerekórházakat kiknek tartják fenn?


Nem kell parázni semmi gond nem lesz.

2019. dec. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan a gyógyíthatatlan betegségek amik aggaszatanak.
2019. dec. 26. 10:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják, amitől félsz, bevonzod. Persze, aggodom értük, de nem parázok lépten-nyomon, ha köhint egyet valamelyik.
2020. febr. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!