Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Valaki járt hasonló cipőben?...

Valaki járt hasonló cipőben? Aggódok!

Figyelt kérdés
December elejen kezdődött egy kis betegség(orrfolyas, köhögés,kicsit piros torok) amire antibiotikumot kapott mikor az elmúlt egy vírusos betegségbe esett (láz,hasmenés)és éppen hogy az elmúlt újra köhögés és orrfolyas, inkább hurutos köhögés,fehér színű váladék az orrbol de ha este nem szívom le neki reggelre zöldes kicsit, ez december 20.ota van de a vírus közben a füle is begyulladt a váladék le csurgott neki így arra is kapott antibiotikumot.. De azóta sem múlik neki a köhögés és az orrfolyas.. Nagyon aggaszt mostmar.. December 30.an voltunk utoljára a magán gyerekorvosunknal kontroll vizsgálaton akkor már mondtam neki a problémat nem talált semmit, egy hete pedig meg kapta a 4hos védőoltást ahol jeleztem a problémam és meg vizsgálta a gyerekorvos ő sem talált semmit azt mondta hogy biztos valamire allergiás vagy a gáz fűtés miatt vagy pedig a padlószőnyeg miatt tudjátok ezek a találgatások.. Fül orr gégészetre péntekre van időpontom egyébként 6hos a babám csak a védőoltas csúszott neki
2020. jan. 14. 22:26
 1/3 A kérdező kommentje:
És egyébként kapott fenistil cseppet, sterimart használok neki még mindig.. Tobrex és nasivin fel váltva volt, nem ertem honnan jön neki ez a sok váladék ami ilyen hosszú ideig el húzódik neki :(
2020. jan. 14. 22:28
 2/3 Pöszli ***** válasza:
Keress másik orvost! Ilyen esetben felénk már rég kórházban van a gyerek azonnali vizsgálatokkal.
2020. jan. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni. Az én 5 évesemnek is köhögés orrdugulás folyás az allergia tűnete.

Családban van e allergiás,asztmás ekcémás? Mert akkor biztos lehetsz benne, hogy a hajlamot örökölte. Nálunk én vagyok allergiás,ekcémás gyerekkori asztmás, nagy lányom nem idült nem heveny bronhitist és rithinist kapott diagnózisnak.

Tavaly voltunk allergia vizsgálaton de nem derült ki mi okozza,mert stressz alapon rosszul lett alig 3 perc után hogy felkerültek az allergének.

Kisebbikem tejfehérje allergiás.

Én pulmonológiát javasolnék.

2020. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!