Orrfolyás, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kisfiam két éves, ma egész délelőtt átlátszó vízszerű orrfolyása van. Más egyéb tünete nincs, jókedvű, eszik. Éjszaka fél óránként ébredt, de hamar visszaaludt, ilyen nem fordult elő, hogy ennyiszer ébredt volna.

Kapott meleg baba teát, picit ivott csak belőle.

Mit tudok tenni azon kívül, hogy folyton törlöm az orrát?


2020. jan. 20. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem csak törölgetni kell, hanem tengervizes orrspray után kiszívni. Én igy szoktam, plusz adom neki a sinupret cseppeket. Nagyon jó. Így 2 nap orrfolyás után meggyógyul. Estére baby luuf kenőcsöt használok a mellkasára, hátára.
2020. jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szívből ajánlom a herbafill párnalapot.

Nekünk nagyon bevált amikor ilyen semilyen nátha/orrfolyás van.

Mert attól függetlenül hogy még nem zöld vagy sárga a váladék,a nyálkahártya duzzadt így nehezen kapnak levegőt.

1 lapot elvileg 5 napig lehet használni,de én napközben légmentes zacskóba teszem így jóval tovább megmarad a gyógynövények ereje.

Próbáld ki

2020. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. jan. 20. 12:58
 4/4 anonim ***** válasza:
1es! A baby luuf kenocsot nem szabad mellkasra kenni, csak a hatara. A betegtajekoztatoban is le van irva.
2020. jan. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!