Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nuvita Fül és homlok lázmérőve...

Nuvita Fül és homlok lázmérővel kapcsolatban volt valakinek problémája, hogy rosszul mért?

Figyelt kérdés
Keresek olyan személyeket, akiknél hibásan mért a készülék. Az én kicsim homlokán mérve 37,4 valóságban 39,6 fok volt a hőmérséklet, kórház lett belőle, mert a hibás készülék adataira támaszkodtam. Nyilván van hagyományos is, de azt nem minden mérésnél használja az ember, ha van egy érintős mérője. Viszont teljesen megbízhatatlan így. Hogyan lehetne a gyártó tudtára adni?

2020. jan. 26. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Bemész egy gyógyszertárba és megkérdezed hol lehet reklamálni, esetleg megnézed a honlapjukat ha van.


Nem bántásból sima digitálisnál is ,,felülbírálom" a hőmérőt, ha melegebbnek érzem a gyereket.Rámérek újra, vagy mással mérem.Azért más egy 37.4 fokos épp csak valami mint egy full lázas tüzelő homlokú gyerek, ha te ezt nem érezted a saját kezeddel és ennyire a hőmérőre hagyatkoztál az nem csak a homlok lázmérő hibája.

2020. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ameddig nem volt lázas, korábban jól mérte a 36 körüli hőmérsékleteket, +-0,2 fok körüli eltéréssel ezért bíztam meg benne. Ember legyen a talpán, aki kézrátétellel megállapít egy hőmérsékletet. Lehet, hogy aki EÜ dolgozó vagy ovónő, annak rutinból megy.
2020. jan. 26. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagyok eü dolgozó, sem óvónő. Sima anyuka vagyok, kb. 2 tizedes eltérés pontossággal meg tudom mondani bármelyik gyerekem testhőjét.
2020. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt lehet érezni, hogy valaki majd 40 fokos, vagy 37,4. Na mindegy mostmár jobban odafigyelsz. Írj nekik minden lehetséges oldalon. Ha megvan a blokk vidd vissza. Én, ha új hőmérőt veszek, mindig lecsekkolom magamon higanyossal (az pontos), aztán használom az újat. És igen, időnként megismétlem az ellenőrzést, főleg ha gyanús, mert simán elkalibrálódhat.
2020. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!