Miért kell tea?

Figyelt kérdés
Anyukám állandóan teával itatná a náthás gyerekeimet. És lecsesz, hogy miért nem főzök. Miért nem jó a víz itatása, húsleves, stb?
2020. febr. 4. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem azért mert meleg/langyos. Nekem is jól esik a tea betegen, nem beszélve arról, hogy a teába lehet mézet, citromot tenni ami szintén jól esik betegen. Illetve a folyadék bevitelről is gondoskodni kell, sokkal jobban mint egyébként és a tea, a finom íze miatt, pláne gyerekeknél itatja magát, míg a víz nem mindig. Pláne ha fáj a torka, nem jó a hűvösebb víz, langyos vizet meg ki kíván már?
2020. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős gyereknek?


A nagyfiam lassan 2,5 éves, ha beteg (most is) bármit ihat amit kíván, csak igyon minél többet.

2020. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a gyerekorvos is mindig azt mondja amikor beteg a kislányunk, hogy igyon sok teát mézzel, citrommal! Szerencsére jó sokat meg is szokott olyankor inni.

Nekem is jól esik, ha picit is fáj a torkom.

2020. febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Na az én fiamnak kínálhatná. Nekem is azzal jött az orvos, hogy ha beteg hagy igyon a gyerek gyümölcslevet, stb. Hát nem rajtam múlik. A gyerek vizet iszik, nagy ritkán egy kis almalevet, de csak pár korty erejéig. A teát meg se kóstolja elég beleszagolnia. Kakaó és víz, ennyi.
2020. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is rendes es gondoskodo anyukad van!
2020. febr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
amikor beteg a gyerek elsosorban sok folyadekot kell innia, mindegy mit, persze a tea mezzel es citrommal jo megfazaskor de azt sem kell azert orrba szajba
2020. febr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!