Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi válik be nektek ilyenkor,...

Mi válik be nektek ilyenkor, és mi lesz ha holnap visszaviszem dokihoz hogy nem lett jobban?

Figyelt kérdés
15hos kislányomnak folyik az orra,köhög,lázas. Pénteken voltunk orvosnál, sinupretet es nurofent irt,azt mondta csak 38fok felett csillapitsunk lázat,szívjuk az orrát Ok de alig eszik, a tápszert fogadja el csak. Félek h lefogy,kiszárad,a fél napot átaludná.holnap kell visszavinnem, ha nem lesz jobban mi lesz? Ja és a torka,füle tüdeje elvileg rendben.

2020. febr. 9. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a legjobb gyógyszer az alvás. Hagyd, hadd aludjon egész nap. A tápszer tökéletes, ne is erôltess bele mást. Ha a tápszert elfogadja, se éhenveszni se kiszáradni nem fog. Nálunk 1 nap szigorú ágynyugalom csodát szokott tenni.
2020. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem kell tuldramazni. Igaza van az elsonek, aludjon nyugodtan, ha legalabb a tapszert megeszi kiszaradni tuti nem fog. Csilllapitsd a lazat, ha nagy magas, en 38,5 alatt nem szoktam. Sok folyadek es turelem.
2020. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez nalunk is. Kiszaradni nem fog ennyitol. Nalunk vszeg azert nem eszik mert rem piros a torka ea fáj ha nyel. Eloszor mi se kaptunk mast mint ti de nekunk rosszabbul lett. Abtibiotikumot irt fel inhalalast es parasitast es azota gyorsan gyógyul. Kitartást!
2020. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szia! vidd vissza majd meglátja a doktor mit lát és mi a folytatás! Ha megfogadom a tanácsok akkor hidd el a lázat nem kell csillapítani és a kicsit pedig hagyni kell aludni. Mennyi tápszert eszik? Folyadékot elfogadja?
2020. febr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1: Én hagynám pihenni, itatnám (tápszer tökéletes, főleg ha nem fél deci a napi adag)

2: Ha elvan, játszik valamennyit, akkor az jó jel, ha bágyadt, maga elé néz, bújik és be van lassulva, akkor az egyelő azzal, hogy meg van terhelve a betegséggel nagyon. Pihentetni kell, simogatni, szükség esetén gyógyszer, kád fürdő (tisztítja is a "kiizzadt bacikat").

3: Nem vinném feltétlenül az orvoshoz, mert pénteken látta a doki és fölöslegesen nem mozgatnám ide-oda, főleg nem egy beteg váróba más beteg gyerekek közé. Ha rosszabbodik a kedve, nem iszik, nincs pisis pelusa, akkor vinném el, mert akkor kiszáradás gyanús. Addig az orvos se tud jobbat mondani, mint hogy folytasd amit pénteken mondott. Én is vittem már vissza így a fiamat, de ezt "ki kell feküdni". De mondom: Kivéve ha rosszabbodik és nem iszik, nem pisil! Akkor gyorsan doki kell.

2020. febr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére itt a doki a szomszéd utcában. Vasárnap nagyon nem volt jól,de itattam.mivel alig evett víz helyett is tápszert kapott. (Meg kaja helyett is,mert az úgy ahogy elfogadta,150ml egyszerre) De mivel folyamat lázas volt,és azt mondta a doki h mindenképp vigyem vissza, ezért visszamentünk,addigra kicsit piros volt a torka,de jobban volt,viszont antibiotikum kúra lett. Ettől féltem mert hasmenés stb. De eddig semmi mellék hatás,ez a 3. nap. Holnap megint vissza kell vinnem,de már teljsesen jól van,eszik,iszik játszik kicsit taknyos,de az semmi.
2020. febr. 12. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!