Orrszivo - porszivo?

Figyelt kérdés
Orrszivas sikitas, lázcsillapito kup felhelyzese sikitas, egymas utan törtenjen meg, vagy kis idö utan, szerintetek ?
2020. febr. 15. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk egy pár mili Panadol fecskendőből kíméletesebb...
2020. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem kúp helyett nurofent adj neki, az emberibb...
2020. febr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Soha az életben nem kapott kúpot a gyerekem. Szerintem teljesen idejétmúlt dolog. Az egyetlen eset amikor helyénvaló szerintem, amikor hányáscsillapítót adsz mert nem marad benne semmilyen szájon át adott gyógysze.

De nem ezt kérdezted, ebben esetben viszont szerintem legyetek rajta túl minél hamarabb...

2020. febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Nurophen szirup sokkal barátibb és még szeretni is szokták. Orrszívás meg szívás - fogd le rendesen és essetek túl rajta, aztán utána szeretgesd meg. Tekints rá úgy, mint egy elsősegélyre, amin jobb hamarabb túlesni. Egyébként van szájjal szívható, nekünk az vált be a legjobban (ugye semmi hangja nincs és áram nélkül működik).
2020. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Olyan sok okos van!Ideje mult?!És akinek a gyereke minden gyógyszert kihány?Vagy ha olyan beteg h.hány és lázas?Annak a gyereknek hogy viszed le a lázát?
2020. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó. Olvasd végig a hozzászólást amit kritizálsz.
2020. febr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy mekkora a gyerek. Az én lányom 1,5 éves. Ma adtam neki lázcsillapító szirupot, de gondolkodom, hogy legközelebb kúpot kap.

A szirup beadás így néz ki: én ölbe veszem, lefogom, hogy ne ugráljon. Az apja hol az orrát fogja be, hogy kinyissa a baromi erősen összeszorított száját (persze nem nyitja úgy sem elég nagyra), hol pedig a száját próbálja kinyitni neki. Én próbálom valahogy a fogai közé szuszakolni a fecskendőt. A gyerek üvölt, kapálózik, öklendezik, köpi ki a szirupot, amit én kanállal próbálok visszatolni a szájába.

Ehhez képest szerintem pont hogy a kúp az emberibb. Persze az könnyen beszél, akinek a gyereke örömmel veszi be a gyógyszert.

2020. febr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát utolsó, ilyen esetben lehet. A lányom 9 hónapos, teljesen mindegy, mit adok neki, bármit bevesz. Úgyhogy eszembe nem jutott soha kúpot adni. Volt itt egy kérdés néhány hónapja, egy anyuka kérdezte, hogy mit csináljon a 10 éves (!) lányával, mert üvölt ha kúpot ad neki...De ha beveszi a gyógyszert, értelmetlen kúppal kínozni.
2020. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!