Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miért érdekes hol dolgozom?

Miért érdekes hol dolgozom?

Figyelt kérdés
4 évesem beteg, itthon vagyok vele. A háziorvosnál jeleztem, hogy én lennék vele táppénzen. A kérdés ekkor jött, hogy hol és mit dolgozom. Miért érdekes ez? Köszönöm
2020. febr. 19. 02:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg statisztikai adat
2020. febr. 19. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
15%
Tőlem a fogorvos kérdezte ugyanezt. Szimpla bunkó belemészés az ember magánéletébe.
2020. febr. 19. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%
* mászás
2020. febr. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosnál ez vezetve van, elvégre ő adja a táppénzes papírt.
2020. febr. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly januártól kötelezően fel kell tüntetni a munkakört a keresőképtelenségről szóló igazoláson, túl sokan csaltak.

Egyébként előtte is kellett (volna), de akkor csak a tp naplóba.

2020. febr. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Ezzel hogy lehet csalni?

Nem elég, hogy végignézed, ahogy a gyerek szenved, plusz még ezt azzal jutalmazzák, hogy a béredet jól megvágják.

Mintha választható lenne, főleg segítség nélkül

2020. febr. 19. 06:21
 7/22 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom úgy csalnak vele, hogy pl Katika eltöri a kisujjat és emiatt táppénzre megy. Ha Katika gepirono, akkor valóban, törött kisujjal munkaképtelen, ellenben ha egyetemi tanár, simán tud dolgozni.
2020. febr. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Úgy lehet vele csalni, hogy a keresőképtelenséget jogviszonyonként kell elbírálni. Lehet, hogy te az egyik munkahelyedre nem tudsz bemenni, de a másikat otthonról végzed, gyerek mellett is megy. Eddig kért a dolgozó egy igazolást, lemásolta és leadta két helyen (az igényléshez elektronikusan kell beadni), pedig lehet, hogy az egyik munkakörben keresőképes. Most ezt végre rendezték. Több munkakör, több naplószám, több igazolás.
2020. febr. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszi. Mindenesetre bosszantó, hogy mindenkiből a rosszat neg a hátsó szándékot vélik felfedezni.
2020. febr. 19. 06:32
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk nem értem mi vele a problémád....
2020. febr. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!