Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi okozhat ekcémát, ha mostaná...

Mi okozhat ekcémát, ha mostanában nem változtattam semmin?

Figyelt kérdés
1 éves kislányom 2 könyökhajlatában és térdhajlatában ekcémára hasonlító foltok jelentek meg. 1 éve mindig ugyanazt a fürdetőt használjuk, ugyanazt a mosószert, öblítőt. Új ételalapanyagot sem kapott karácsony óta. Még mogyorót, mézet, tejet, tejfölt, tejszínt(joghurtot, sajtot, túrót igen), epret (más aprómagvas gyümölcsöt sem) nem kapott.
2020. febr. 28. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

sajnos ekcéma bármikor kijöhet egyik pillanatról a másikra különösebb ok nélkül

nekem is egyszer csak úgy a semmiből full ekcémás kiütések jelentek meg a kezemen

elmentem bőrgyógyászhoz, azt mondta valószínűleg a szüleim allergiáira vezethető vissza

2020. febr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is ennyi idősen indult a térd hajlatban, de mindig csak novembertől áprilisig tart neki....először úgy gondoltam a füstölt ételek okozzák (akkoriban vettünk ilyesmit és eléggé szerették a kolbászt sonkát) persze a gyerekorvos mondta h attól nem lehet ezért tejmentesre rakott minket, de az sem oldotta meg.

Most 4 éves a kicsi, mai napjg előjön novembertöl áprilisig. Lehet hogy a fűtésszezon száritja ki neki? Attól lesz érzékenyebb a bőre...már másra nem tudok gondolni:)

2020. febr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lanyom a hidegre allergias

Ha 5 fok ala ment a homerseklet kijott ha meleg lett elmult


Vicces ha popsija laba konyoke alkarja lett olyan es laza ruhat kellet volna adni ra de abban meg fazott...

Kremeztuk egy gyogyszertarival. A sheavajtol rosszabb lett. Most tinikent mar csak extraszaraz a bora telen

2020. febr. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!