Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Normális ha vérzik a gyerek...

Normális ha vérzik a gyerek foginye?

Figyelt kérdés
Épp herpangina virusban szenvedő kisfiam, 2 éves jelenleg a vége felé járunk a vírusnak, már nem olyan nyűgös és nincs láza sem, jól alszik, de még mindig nem eszik tejen és joghurton kívül semmit, jelenleg jön egyszerre 3 foga, egy meg 3 napja bujt ki, viszont tegnap óta többször láttam hogy vérzik a foginye, és nem mindig ugyanott. Lehet ennek köze a vírushoz, vagy a fogyáshoz? Vagy a kettő együttes reakciója ez?

2020. márc. 7. 18:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Elírtam a végét nem fogyást hanem fogzást akartam írni, csak az autocorrect néha félre ért 🙄
2020. márc. 7. 18:40
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Èrdemes lenne ezzel kapcsolatban a vèdőnöt megkèrdezned.Lehet h ojan èrzèkeny az íne hegviseli,ès felreped.Nem.kizàrt.😕😕😕Jó bulàst.😊😊😊
2020. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ 😊
2020. márc. 7. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, a herpangina önmagában tud ilyen tüneteket produkálni, ehhez hozzájön a fogelőtörés. Ugyanúgy tisztítsátok, mint eddig, el fog múlni.
2020. márc. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem engedi hogy mossuk meg a fogát, de őszintén nem is merném, nagyon el kezdene vérezni,igyis csak úgy magától el kezd vérezni, ma reggel amikor fel kelt az arcára rá volt száradva a vér, egész a füléig, már nagyon kétségbe vagyok esve. Holnap reggel viszem az orvoshoz, addig meg jól jönnek a nyugtató magyarázatok mert a neten már egy csomó hülyeséget olvastam. Remélem tényleg nincs semmi baj, mert már egyszerűen panikolok mindenen.
2020. márc. 8. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!