Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bárányhimlő elleni védőoltás...

Bárányhimlő elleni védőoltás időtartama?

Figyelt kérdés
3 éves kislányomnak múlt hónap 17èn adattam bevaz elsőt. E hónap 16án megkaphatja a második oltást vagy várjak vele még egy hónapot? Nem lesz közel egymáshoz a két oltás? Doktornőt 2* kérdeztem hogy mikor hozzam a másodikat, mindkétszer annyit mondott hogy bármikor....
2020. márc. 8. 05:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is beadattam. Nekem 2 hónap múlva kell vinnem. Egyik nővéremnek 4 hétre rá, máyiknak 6 hétre rá.

Most olvastam a Novák Hunor cikkében hogy legalább 4 hetet kell várni. Keress rá🙂🙂

2020. márc. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap múlva kapta a kislányom a 2.-at.
2020. márc. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 gyerek van es mindegyik 6 het kulonbseggel kapta az ismetlot a baranyhimlobol. A ket nagy mar ezelott 10 evvel, akkor is 6 hetet momdtak, a legkisebb mult az elmult 3 honapban kapta a ket oltast, napa is 6 hetet mondtak.
2020. márc. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyerekorvos 6 hét különbséggel adta be.
2020. márc. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor majd csak jövő hónapban adjam be? Mert most csak 4 hét telik le. De jövő hónapban már 9 hét. Az nem sok a kettő között?
2020. márc. 8. 10:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó a 4 hét is valószínűleg, írták feljebb hogy volt akinek úgy adták. Jó lesz akár a 9.hét is.Az enyém pld a 6 héten kapta volna a másodikat, de beteg volt és az orvos nem adta be neki.Megkapta legközelebb.2 hónap telt el a 2 oltás között, kérdeztem tőle így hat e, azt mondta igen, ebből semmi gond nincs.
2020. márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!