Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kismamák! Ti hogyan védekeztek...

Kismamák! Ti hogyan védekeztek a most kialakult veszhelyzetben a koronavirus kapcsán?

Figyelt kérdés
De akár az influenza ellen is?
2020. márc. 13. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Megnövelt d vitamin bevitellel és állandó fertőtlenítéssel.
2020. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Szedem továbbra is a vitaminjaimat, rendszeresen iszok mézes-gyömbéres limonádét meg teát, gyakran mosok kezet és fertőtlenítek, illetve a munkahelyemen, minthogy adott a lehetőség, most előre láthatóan minimum egy hónapig távmunkában dolgozom itthonról. Ha nem javul ez a vírus-mizéria, akkor simán lehet, hogy a hátralevő két és fél hónapot már (május végéig tervezek dolgozni) végig távmunkában tolom végig.
2020. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A barátokkal, családdal, rokonokkal való találkozásokat lecsokkentitek?
2020. márc. 13. 19:59
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Mindent ugyanúgy csinálok ahogy eddig. Elképesztő ez a vírusos mizèria már.
2020. márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Influenza ellen már novemberben beoltattam magam.

Tegnaptól home office-ban dolgozom (a cégünk mindenkit akit veszélyeztetett csoportnak ítélt felajanlotta a tavmunkat) 5 hetet dolgozom még amúgy is, 37 héttől szabin vagyok, aztán szülési szabi. Bár mi Angliában élünk, itt már kicsit melegebb a pite. Vásárolni online vásárolok, de semmi extra felhalmozás. Azon felül sok fertőtlenítés, kezmosas, sok gyümi, odafigyelés. Igazából továbbra sincs semmilyen infó felgyogyult varandosokrol, ezért jobban odafigyelek.

2020. márc. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Sehogy!Csak a sok hülye van megbolondulva!
2020. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

A következő 2 hétben home office-ban leszek. Nem megyek el a konditerembe. Szedem a vitaminjaimat. Semennyire nem parázok, hogy elkapom, de a párom szülei 77 éven felüliek és dohányosok, őket igyekszünk megóvni. Én nem fogok velük találkozni, a párom csak limitálva.

Szóval bármit csinálok, az nincs kapcsolatban a kismamasággal. Nagyon jó az immunrendszerem.

2020. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%

Szedem a vitaminokat és gyakran mosok kezet, ennyi.

Szerintem rövid időn belül úgyis itthon kell maradnom az elsős fiammal.

2020. márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!