Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi lesz a gyerekekkel ha a...

Mi lesz a gyerekekkel ha a szülők elkapják a vírust?

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok itthon az 5 éves gyerekkel , párom 1000 km re ragadt .

Mi lesz a gyerekkel ha elkapom a vírust és kórházba kerülök . Anyos eljöhet érte és elviheti magához ? (Nem veszélyeztetett koru)

Illetve vele mi lesz , ha elkapja ? Mehetek vele a karanténba ? Eléggé aggasztanak ezek a kérdések .



2020. márc. 20. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én külföldön élek. Elkaptam. 2 éves lányommal nem mehetünk ki. Ő is elkapta,tünetei vannak

Szóval ha te elkapod karanténba kell maradni és akkor már a gyereknek is kell

Nem valószínű h kórházba kerülsz. Ha csak te magad em vagy veszelyeztetett(cukros rákos tudó beteg ilyesmik)

2020. márc. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

#1 leirnad kerlek nagyvonalakban h h vagytok, mik a tunetek nalad es a kislanyodnal is, mit kell szedni es kb mennyi az atlag ido a poz teszttol a negativ tesztig? Kismama vagyok kulfoldon es nagyon aggodom, mert nalunk most durvul be.


Mielobbi gyogyulast kivanok mindkettotoknek!!

2020. márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És ti hogy vagytok kedves válaszoló? Mielőbbi gyógyulást nektek!
2020. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 1Léna ***** válasza:

Nyugalom! Minden megoldódik, és egyszer túl jutunk ezen is.

Maradj higgadt, ha nem szeretnéd, hogy a gyermeked is aggódjon!

Megelőzésnek fogyasszatok természetes, vagy gyógyszertári vitaminokat

Ha belázasodnátok, akkor lázcsillapítás, sok folyadék, pihenés.

Nagyon magas láz esetén a lázcsillapítás erősítésére, hűtőfürdő, vagy teljes törzs borogatás.

Hányás esetén folyadèkpótlás: szobahőmérsékletű folyadék picit sózva, hogy bent maradjon, kanalanként.

Eleinte csak telefonon tudsz segítséget kérni. Jó esélyetek van a gyógyulásra.

2020. márc. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó ezt mind tudom. Egészségesek vagyunk , nem vagyunk betegesek , veganok vagyunk mind. Tehát vitaminokbol sem szűkölködunk.

Úgy tervezem nem kapjuk el. Ha mégis azt atveszeltuk mint az eddigi betegségeit . (Én nem túlzással kb 20 éve nem voltam beteg )

De ! Azért aggódom , mi lesz ha mégis valami balul sül el és valamelyikunk kórházi ellátásra szorul.

Ez a kérdésem igazából .

2020. márc. 21. 14:25
 6/9 anonim ***** válasza:

1es vagyok. Egyesült Királyságban. Itt nem tesztelnek csak ha már pl véreset köhögsz. Egy számot kell hívni ebben az esetben ahol kb azt mondják, hogy otthon kell maradjunk 14 napig. Ha rosszabbul leszünk hívjuk a sürgősségi számot..

Szóval nálunk teszt nem volt. (

Érdekesség, hogy így a hírekben a számok sem valósak. Csak azok kerülnek be akik tényleg nagyon rosszul lettek és kórházi ápolásra szorulnak) A tünetek nekünk száraz köhögés és láz. Ami 38,5nél nekünk nem voltmég több. A kislány jó

hangulatú. Én kevésbé. Fájnak a csontjaim a bőröm, forrónak érzem magam. Láz nekem és nagyon fáj a torkom. Amikor lélegzem fáj a mellkasom a tüdőm nehéz. Nehezebben veszek levegőt. Sokat kell inni. Paracetamolt szedni.

2020. márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os, ez simán lehet, hogy nem is korona. Nálunk most ment végig az osztályon az influenza. A gyerekemnek 1 hétig 39 fok felett volt a láza, köhögött, eléggé aggódtam, de azt mondták, hogy ez tuti nem az. Persze nem tesztelnek itt sem. De amúgy ez tuti csak influenza volt, szerencsére a tüdejét nem támadta meg.
2020. márc. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6, ugyan ez volt nekem, csak láz nélkül. Soha nem vagyok/voltam komolyabban beteg, se tüdőgyulladás se semmi. A koronavírussal minden esetben együttjár a láz? Mérni nem mértem mondjuk, de nem éreztem lázasnak magam. De el nem tudom hinni, hogy egy sima influenza lett volna. Azért olyat látni láttam már, de én sokkalsokkal rosszabbul éreztem magam (és rosszabbul is néztem ki)
2020. márc. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15% láz nélküli fertőzés.
2020. márc. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!