Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Az oltásellenesek vajon már...

Az oltásellenesek vajon már megértik az oltás fontosságát ilyen járványos időkben?

Figyelt kérdés
Csak kérdem. :)

2020. márc. 21. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Nincs jelentősége, mert erre nincs oltás ami most tombol.

Plusz az oltás saját felelősségre adható, szóval ha egy ampulla szériahibás, abba te belehalsz, a gyártó pedig széttárja a karjait, vagy legrosszabb esetben kap a család kártérítést hát kösz szépen...

2020. márc. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Meghalt az egész világon több mint 200ezer ember, a nem is tudom hány milliárdból... Hűha... Nem vagyok oltás ellenes, de jóval nagyobb járványok is voltak már. Meg ennek legyen most 300ezer embernek a jelentős része idős is volt. Most azok 2 héten belül lehet amúgy is meghaltak volna másban.

Sőt, szerintem van ami még így is jobban szedi az áldozatait, mint ez a vírus. Pl az emberi felelőtlenség. Világszinten szerintem akár hetente is lehet ennyi balesetből vagy gyilkosságból bekövetkező halál eset.



Másik dolog, hogy most te az oltást mondod, de erre pl nincs és valószínű nem is lesz, mert folyamatosan mutál a vírus. Ha valaki az egyiket túléli, a másikat még elkaphatja.

Szerintem a környezet védők hitelesebbek, mikor azt mondják, hogy mostmár hátha jobban odafigyelnek az emberek, mint neked most ez az oltásos maszlag.

2020. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Az oltáselleneseknek ez egy mesterségesen kiengedett vírus.

Amúgy sem lehet őket meggyőzni, van aki szerint már a covidra is van ellenszer 2014 ota, csak titkolják, mert kell a népirtás...

Amugy ezeket egy oltásellenes mondta.

2020. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%
Oltàs ellenes vagyok, ès ez a helyzet szerintem pont miket igazol. Nem az oltàsoktòl, hanem az èlelmiszerbiztonsàgtòl, javulò èletkörülmènyektől, antibiotikumok kifejlesztèsètől, az orvolàs egyèb területeinek fejlődèsètől ès a higièniàtòl lett kevesebb a fertőző betegsègben elhunyt ember.
2020. márc. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!