Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lázas szárazon köhög ő gyerekk...

Lázas szárazon köhög ő gyerekkel fog fogadni az orvos?

Figyelt kérdés
Ez a 3. Napja hogy lázas. Tegnap elkezdett szárazon köhögni. Természetesen hívom majd délután rendel. Akinek ilyen tünetei voltak be kellett vinni a gyereket?
2020. márc. 25. 11:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
Ezzel minek vinni? Lázcsillapító, pihenes
2020. márc. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Mennyire lázas?

Nem akarok pánikot kelteni de a korona vírusnak pl magas láz és száraz köhögés a tünete 🙂

2020. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Tegnap 38,6 volt. Ma 38, 3 mal kelt.

Nem vinni akarom csak nem akar neki szakadni majd megfull néha úgy köhög. Amúgy igne kicsit bevagyok par@zva mert Januárba 1 hetes hőemelkedés után ami a fogzásra lett fogva. Kórházba került vérmérgezéssel

2020. márc. 25. 12:46
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Hívd fel a kórházi ügyeletet sztem
2020. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%
38,5 az nem magas láz, nálunk az alatt nem is kell csillapítani. Ha aggódsz, hogy fel az orvost.
2020. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hívnám de 83x próbáltam folyamatosan foglalt
2020. márc. 25. 13:56
 7/19 anonim ***** válasza:
Megírnád hogy vagytok. 8 éves lányom is lázas. Még nem köhög.
2020. márc. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A 38.6 azért tényleg nem egy magas láz, én az ügyeletet felhívnám és megkérdezném mit csináljak( ha a telefonba megbeszéltek szerint ők gyanakodnának koronavírusra, akkor úgyis mennek tesztelnek vagy visznek benneteket).De ha mondjuk már 2 hete ki se nagyon mozdultok a lakásból a maradj otthon program keretében ,akkor talán a koronavírus annyira nem esélyes.Én ebben a vírushelyzetben csak akkor vinném bárhová ha magas láza volna és nagyon elhagyná magát, nem enne,inna és ha folyamatosan 39 fok fölött volna a hője éjjel nappal.(és főleg azért mert ha nem koronás, akkor akárhol összeszedhetitek mert le van gyengülve az immunrendszere).Amíg lehet próbáld a gyerekorvosotokat, aztán ha rendelési időn túl vagytok az ügyeletet.
2020. márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem bírtam elérni mint utólag kiderult áramszünet volt.

De beszéltem 2 másik gyerekorvossal.

Az egyiknél pont beleköhögött a telefonba a gyerek, azt mondta nagyon csúnyán köhög holnap mindenképp mutassam meg orvosnak, "ezt a gyereket el kell látni".

Amúgy nincs letörve. Most kelt fel. Nem érzem hogy lázas lenne. Majd ha kikelunk azért. Megmérem a hőjét.

Amúgy kérdezték mit adok neki. Fenistil csepp, c vitamin, sinupret. Azt mondták ez elég. Valószínű majd antibiotikum kell. Délután rendel az orvosunk. Majd megint hívom.

2020. márc. 26. 06:10
 10/19 A kérdező kommentje:

37 most neki. De nem néz ki túl jól, valamit nagyon csúnyán köhög.

Ti hogy vagytok?

2020. márc. 26. 06:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!