Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Begyulladt a baba körömszéle....

Begyulladt a baba körömszéle. Nektek mennyi idő volt, mire elmúlt?

Figyelt kérdés
3 hós babámnak mindkét nagy lábujján a belső körömszélei begyulladtak. Először az egyik, rá két napra a másik. Kentem betadine oldattal és tetran kenőccsel, de nem javult. Valakinek használt valami, vagy elmúlik magától? Ötödik napja gyulladt be az első. Állandóan rúgkapál, a kötést egy perc után leszedi.

2020. márc. 28. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Hagytam megnőni és nem vágtam ki utána.

Csak egyenesre..


Nagyjából 6 hós koráig kínlódtunk vele..


Volt hogy kifejezetten csúnya volt, vollt hogy csak piroska

2020. márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a széle? Mi úgy jártunk, hogy a pár hetes kicsimnek piros lett a nagylábujja. Pánik ezerrel, vittem orvoshoz. A kis papírvékony körme belenőtt a bőrébe. De ezt nem lehetett szemmel észrevenni, a doktornő fertőtlenítette és kis szikével bevágra, majd alányúlt és kiemelte a behajlott, belenőtt körmöt. Utána hamar rendbejött.
2020. márc. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Neki is szerintem benőni készül... a védőnő azt mondta el fog múlni. Ha hétfőig nem javul, elviszem hozzá.
2020. márc. 28. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig sajnos ez magától nem múlik el, hanem begyullad, roszabb esetben gennyes lesz. Én sem gondoltam volna, hogy ez a vékony kis köröm így meghajlik és belenő a bőrébe.
2020. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg egy sterilizált körömreszelővel nézd meg hogy mettől meddig van szabadon a köröm. Nagyon finoman a hegyével húzd végig, nincs-e már belenőve.
2020. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!