Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Csuklás hogy mulasszak el?

Csuklás hogy mulasszak el?

Figyelt kérdés
4 éves lányom csuklik. Délután 15 óra óta. Már kapott citromlevet, c vitamint, ivott rengeteget,de semmi hatás :(. Sajnos vannak ilyen napjai. De most aludna, és nem tud :((
2020. márc. 31. 21:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Többször elmúlt azóta, de visszatér. Legutóbb 20:30-kor kapott citromlevet meg vizet. Nem hatott..
2020. márc. 31. 21:04
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Az egyik kezét átemeli a feje fölött és úgy iszik 9 kicsi kortyot. Hülyeségnek hangzik de színházban tanultam, a színészek is ezt a módszert használják. Meglepő módon nekem eddig mindig használt. Gondolom az, hogy meg van emelve a kezed megnyújtja a rekeszizmot.
2020. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gondolom már nem aktuális, de legközelebb szintén jól jöhet:

Engedj vizet egy pohárba, tegyél bele szívószálat és a kislány hajoljon előre, úgy szivjon a szívószállal pár kortyot.


Én ezt a módszert még gyerekként lattam a DaVinciLearningen, aztán egyszer kipróbáltam, és tényleg bevált. Azóta mindig így csinálom és el szokott múlni. Viszont amit az előző írt olyan szempontból jobbnak tűnik, hogy bárhol bármikor kivitelezhető, ez nem jó, ha nincs épp nálad szívószál. Majd én is kipróbálom.

2020. ápr. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Én mindig visszatartom 20 mpig a levegőt.
2020. ápr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Belealudt végül.
2020. ápr. 1. 08:43
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a fő baj, hogy elmúlik, de 20 perc múlva kezdi megint. Utána megint... Ezt kb 4x-5x egy délután. És zavarja a kislányomat.
2020. ápr. 1. 08:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták hogy ha magától és többször kezdődik ( ha nem nevetés hatására, nekünk ez volt) akkor az gondot is jelenthet. Én felhivnàm a vedőnőt vagy a dokit. Lehet hülyeség de nekünk a védőnő mondta.
2020. ápr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudja a doki is, mindenki. Eddig még nem mondtak semmit rá. Milyen gondot jelenthet?
2020. ápr. 1. 12:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a hőmérsékletét is érdemes figyelni, ha fázik vagy melege van attól is lehet.

A felsorolt tippekk mellett még egy kockacukor elrágása is segíthet

2020. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem fázik, nincs melege. Random napokon egész nap csuklik. Elmúlasztom, újrakezdi. Nagyon zavarja őt...

A kockacukor érdekes ötlet. Még nem hallottam. De amúgy se adnám pl a leírt esetben, este, fogmosás után..

Kíváncsi lennék, mi okozhatja, ha az alap dolgokat kizárjuk.


Egyszer egy doki mondta, hogy írjam fel a dátumokat, amikor egész nap csuklik. De utána nem fordult elő egyáltalán. Most meg megint előjött.

2020. ápr. 2. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!