Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » ALoe vera activator vélemények...

Gina0905 kérdése:

ALoe vera activator véleményeket szeretnék, illetve hol tudom beszerezni?

Figyelt kérdés
Nagyon hasfájós a babám, semmi nem használ amit idáig ajánlottak csak a szélcső, amit meg nem szeretnék sokat használni. Van, hogy 2 órát ordít és nem tudok neki segíteni. Próbáltuk cseppeket tornát néha beválik néha nem. Hallottam az aloe vera activator-ról és azt olvastam sok embernek bevált. Valakinek van tapasztalata hol lehet beszerezni ( honnan tudom megrendelni), illetve tapasztalatokra is kíváncsi lennék a termékkel kapcsolatban? Egy hetes a baba és 3 óránként magától ébred enni.

2020. ápr. 4. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom milyen hasfájásra mert nem próbáltam. De az biztos hogy nagyon sok mindenre jó. Keress valakit aki Forever termékeket árul, tőle tudsz venni vagy rendelni.
2020. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne adj újszülöttnek kétes cuccokat.


Espumisan baby használ. Meg masszázs, torna.

2020. ápr. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Espumisant használunk meg most laktáz enzimet és megszűnt egyenlőre a pocakfájás. Megnövekedett az étvágya és valószínű erre még nem volt felkészülve. Úgyh amíg nem muszáj nem vetem be ezt az aloe Vera activatort. Sokszor tehetetlen vagyok ebbe a helyzetbe, mert ugye a koronavírus miatt nem jött ki se a védőnő, se az orvos és így első babával még egy hasfájás is rémisztő.
2020. ápr. 5. 17:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A régi összetételű activator valóban erre is nagyon jó volt. Mi is használtuk erre is. A pici unokám már pár perc után jobban érezte magát, a nagyfiamn meg negyed óra múlva.A most kapható kék színű flakonos már csak külsőleg bőrápolásra használható, belsőleg nem!Viszont a natur aloe vera gélt csecsemő is fogyaszthatja és a rostok hasznosak az emésztéshez.

Jobbulást a gyermekednek!

2020. ápr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!