Gyermeketeknek volt/van valamilyen etelallergiaja? Kinotte? Kisfiamnal eddig a citrom paradicsom es kukoricanal teszteltek es allergias rajuk.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 30. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mindenre allergiás voltam 12-13 évesen

(Liszt, tej, krumpli, sárgarépa, zeller, fehérrépa, paradicsom, citrusfélék, alma, dió, mogyoró, szója)

Egyszer 3 hónapig nem ettem ebből semmit, akkor elmúlt, egy évvel később megint előjött, megint tartottam a diétám 3 hónapig, akkor megint elmúlt. Aztán 15 évesen megint előjött egy kicsit, akkor kaptam rá gyógyszert. Az elején azért kellett heti 1-2szer gyógyszert bevennem, de 17 éves korom óra csak kb évente-kétévente egyszer kapok 1 kiütést.


Neki milyen tünetei vannak? Milyen teszttel tesztelték? (bőrteszt vagy vérvétel)

2020. ápr. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kislányom a tej termékekre, 1.5 éves, én is az voltam de nem tudta meg mundani anyám hogy meddig. Teljesen tej mentes tápszert iszik a tej helyett, a laktóz mentes tej sem jó neki. Hasmenése vagy székrekedés van tőle és ekcéma.
2020. ápr. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Verteszt volt neki a kis ujjabol. O regota ekcemas a teste es a keze nagyon csunya. De ekcema sok gyereknek van szoval amiert orvoshoz fordultunk az azert volt mert a paradicsom citrom es kukorica utan vettuk eszre, hogy nagyon piros a nyaka.
2020. ápr. 30. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!