Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Magánorvoshoz viszed a gyermek...

Magánorvoshoz viszed a gyermekedet?

Figyelt kérdés

Akár csak egy oltásnál, akár betegség esetén?

Ha igen, miért? A várakozás miatt nem mész államiba vagy valami rossz tapasztalat miatt?


Köszönöm!


2020. máj. 14. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem


Szűrővizsgálatokra igen.



Itt nem kell várni sosem.

Oltásnál, betegségnél is kapok időpontot.


Most arra is figyelnek, hogy a parkolóban várunk és szólnak, ha következünk, a vàróban senki nem tartózkodik.


Szűrővizsgálatok viszont a szakrendeléseken folyamatosan csúsznak..

3-4 hó hogy időpontot kapjunk


Így viszem magánba

2020. máj. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Eddig még nem vittem magánorvoshoz. De náthán kívül más baja még nem is volt szerencsére. Az oltást a körzeti is be tudja adni.

De ha komolyabb gond lenne, magánba vinném. Vagy ha a dokink által javasolt kezeléssel nem értenék egyet teljes mértékben, esetleg úgy gondolnám, téved, félrekezeli a gyereket. Akkor nem haboznék azonnal magánba menni vele.

2020. máj. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan esetben viszem csak magánba, amikor eleve nincs lehetőség államiba vagy rengeteget kellene várni.

Eddig hallásvizsgálat és gyógytorna volt magán.

A gyerekorvosunk remek.

2020. máj. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gyerekorvoshoz kell vinni akkor rendeshez, de ha beutal valahova vagy barmi masvan akkor maganhoz.

Idaig 2x voltunk, egyszer fogorvosnal mert fajlalta az inyet. Masodik alkalommal ful orr gegesznel mert a gyerekorvos azonnal utalta be hogy kikell venni mindketto mandulat egyszerre.

2020. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogorvoshoz viszem csak magánba.
2020. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem vittem soha magánorvoshoz. Nagyon jó gyermek háziorvosunk volt, szakorvos pedig sosem kellett.
2020. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem: háziorvoshoz, ill. van egy nagyon jó fül-orr-gégészünk. Igen: szemész/optikus, kardiológus, fogorvos.
2020. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvoshoz viszem, de ha beutal valahova azt magánban intézem.
2020. máj. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Gyermekorvoson kívül mindent amit csak lehet, magánban intézünk.

Állami rendelésen tömeg van és csúszás, kosz, mindenféle "kétes elem" undorító wc... sorolhatnám...

2020. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

1. Vagyok


Hozzátenném, hogy nekem mind a 2 gyereknél van “gond”


Nagynak a szemével van gond születése óta

6 hónapos korig vártunk, hogy rendbejön, ekkor kértem időpontot 3,5 !!! Hónapra kaptam.

A megyében egy helyen van gyerekszemészet.

40 perc autóval

És 4 órát vártam a csúszás miatt egy szoptatott gyerekkel

Majd haza 40 p


A kicsi nemrég született.

Magzti korban nem komoly szívproblémát diagnosztizáltak.

Sztk alapon időpontunk is volt, de nem fogadnak.. egyszer mentem volna a hivatalos úton.

Szóval mind a csípőszűrést, mind a hasi Uh-ot , és a szîv uh -ot magánban csináltatjuk

2020. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!