Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hanyadik napon lázasodott be...

Hanyadik napon lázasodott be a babátok a 15 hónapos MMR oltás után?

Figyelt kérdés

Kisfiam múlthét csütörtökön kapta az oltást és màr tegnap délután felszökött a láza. Nem mintha lényeges lenne, de azt mondták hogy 7-10 nap után lázasodhat be. Mikor ma jeleztem hogy már 5.napon belázasodott kicsit morfondírozni kezdett a doktornőnk, hogy “végülis belefér”. Nem értettem miért, mástól szinte 99% hogy nem lehet beteg.

Számít az valamit egyébkènt, hogy ő speciel hamarabb lett beteg mint 7 nap?!

Minden esetre egész éjjel lázas volt, ma is az. Éjjel felment 39-re most “csak” 38 körül mozgolódik. Étvágya nem sok.. de szerintem pár nap és rendben lesz.



2020. máj. 27. 12:15
A kérdező szavazást indított:
7 napon belül
7-10 napon belül
Nem lázasodott be
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Hála Istennek, a 3 naggyal tünetmentesen megúsztuk. A kicsi most kapta meg egy hete, egyelőre semmi.
2020. máj. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére mi is megúsztuk láz és minden egyéb nélkül.
2020. máj. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Először nátha szerű tünetei voltak, enyhe orrfolyás, kb. 5 nappal az oltás után kezdődött, majd a 7. napon volt egy kis hőemelkedése, 10. napon kötőhártya-gyulladás szerű tünetek jöttek ki rajta, mikor az elmúlt (2-3nap) megjelentek a csalánkiütések. Szintén 2-3 nap után elmúltak. Azt mondtam, ha lesz még valami lemegyek hídba. Végig bágyadt, kedvetlen, nyűgös volt.

A nagyobbik gyermekemnek nem volt semmi tünete oltás(ok) után.

2020. máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mind2 fiam meguszta tünetek nélkül.
2020. máj. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 10-14-et tudok. A nagyobb kórházba került 10 nappal utána. Magas csillapíthatatlan lázzal, ami mögött semmit nem találtak. De tagadták hogy az oltás lehetett.
2020. máj. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt szerencsére sem láz, sem más tünet.
2020. máj. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is megúsztuk szerencsére láz nélkül, de egy barátnőm fia kórházba is került. :(
2020. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!