Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Újbudán normális fiatal (40...

Újbudán normális fiatal (40 alatti) gyerekorvos?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy kb 70+-os öreg orvosnál vagyunk aki a gyerekünk fájdalmas sírására (be van gyulladva a körme és a köldöke) annyit mondott hogy majd elmúlik! 3 napja sír megállás nélkül, kb napi 6 órát aludt összesen. Keresnénk egy normális, fiatal orvost, nem egy régimódit.
2020. aug. 27. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Dr Novák Hunornak Újbudán van a rendelője, ha magán is szóba jöhet
2020. aug. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Magán nem jöhet szóba de köszönöm!
2020. aug. 27. 16:11
 3/3 anonim ***** válasza:
94%
Imádom ezt a hozzáállást, ha az orvos nem alél el az együttérzéstől és küldi el azonnal az embert egy kivizsgálásra mintha az élete múlna a problémán akkor az már egyből egy rossz, hanyag orvos. Szerintem pont az a jó orvos aki nem akarja a frászt hozni az emberre és tömni minden szarral azonnal amikor van olyan baj ami magától is elmúlik és nem oszt nem szoroz egy kenőcs vagy valami egyéb placebo vacak. Félreértés ne essék, nem bagatellizálom el a problémát de szerintem ez nem indokol orvosváltást. A korának megfelelő fájdalomcsillapítót pedig a google is megmondja, én ilyen miatt le sem mentem volna de lehet, hogy csak én vagyok ilyen hanyag tróger.
2020. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!