Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mindenképpen elkapja tőlem a...

Mindenképpen elkapja tőlem a 2 éves kisfiam a koronavírust?

Figyelt kérdés
Még szoptatom, stb, szoros kontaktban vagyunk. Vagy elkepzelheto, hogy elkapta de nincs tünete?
2020. nov. 6. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Elképzelhető, de az anyatej nagyon sok általad hordozott betegségtől megvédi a babát, automatikusan ellenanyagot termel. Szóval nem biztos.
2020. nov. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az orra van eldugulva csak de az már 3 hete
2020. nov. 6. 10:12
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Hát, ennyiből szerintem egy orvos sem tudja megállapítani, hogy koronavírus-e, de ha nincsenek tünetei, én nem aggódnék. Elvégre nem a vírus megléte a veszélyes, hanem a tünetek, amiket bizonyos esetekben okozhat. Van, akin teljesen tünetmentesen átmegy.
2020. nov. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%

Simán lehet hogy elkapta, de teljesen mindegy ha nincsenek tünetei. Márpedig kicsiknél ritkábban okoz súlyos tüneteket szerencsére.

Az anyatej segíthet meggyógyulni de ne csináljunk már úgy, mintha az lenne a bölcsek köve. Komolyan nem tudom mire jó ez a nagy hipe. Jó és hasznos, de nem csodaszer.

2020. nov. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Én koronavírusos voltam, enyhe tünetekkel (nátha, szag-ízlés elvesztése),férjem és másfél éves fiam nem kapta el(szoptatom). Persze lehet tünetmentesek voltak, ezt már nem tudjuk meg, nem tesztelték.
2020. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nálunk is így van, férjemnek semmi, kisfiamnak orrdugulas, de nemrég kezdte a bölcsit ezt annak tudom be.

Kollégáim lebetegedtek, tipikus koronás tünetekkel, bölcsiben a csoporttarsak is, bár ezutóbbi nem igazolt.

2020. nov. 6. 12:45
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A tesóm 1 éves kislánya elkapta tőlük.
2020. nov. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
2 éves gyerek szopik ?
2020. nov. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gondolom, most nem jár bölcsibe, ha korona pozitív vagy?
2020. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem jár, mióta tünete van. Engem nem tesztelték, de tipikus tüneteim vannak.

Szopik, igen, alváshoz kell neki, nem tudok mit csinálni vele.. De nem ez volt a kérdés lényege :)

2020. nov. 6. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!