Milyen allergia lehet ? Dorzsoli az orrat , tusszog , bedugul az orra.

Figyelt kérdés
Egy masfel eves gyerekrol van szo , szerintetek mi lehet milyen tipusu allergiara utalhat? Foleg ejjel zavarja amikor aludna . A boren nem latszik semmi , talan volt rajta itt-ott 2 -3 pici piros pattanas szeru potty , nem tudom hogy van e koze hozza.
2020. nov. 19. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Másfél évesen még kb semmilyen allergia teszt nem végezhető rajta. Mert a negatív is sokszor állnegatív.


Amúgy bármi lehet. Nem is biztos hogy allergia.

2020. nov. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Párna van körülötte? Toll-ra lehet hogy az...
2020. nov. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Por, toll, műszál, bármi. Én az ágya körül gondolkodnék. Ágynemű, radiátor, konvektor, bármi. Ami irritálhatja. Lehet hogy pont akkor indul be a fűtés és a felszálló por zavarja. Nem tudni.
2020. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hipoallergen a parnank de neki nincs semmilyen. Nincs uj az agya korul. Minden pamut.

Talan egy dologra tudnam igazan rafogni ... amiota futunk lecsapodik a nedvesseg a hazban van 2 sarkunk is peneszes, talan ez lehet?

2020. nov. 19. 13:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Akkor én gyanítom, hogy a penész lesz a ludas.


Amúgy az én kisfiam is pont ennyi idős és pontosan ezek a tünetei nekik is. Mi kb 1 éve szenvedünk, hogy kiderítsük az okát, voltunk már kamerás vizsgálaton ahol megnézték belül az orrát, garatot, es mindent rendben találtak anatómiailag. Szerdán megyünk végre allergiavizsgálatra, abban reménykedek. Nagyon sajnálom, hogy nem tud rendesen aludni. Emiatt az egész miatt mi is a végsőkig ki vagyunk merülve. Már mindent kipróbáltunk, alakítottunk, én az atkára gyanakszom, mert csak éjjel produkál tüneteket, az ágyban. Ha meglesz az allergia teszt eredménye akkor visszajövök ide és leírom, hátha másnak is hasznára válik.

2021. ápr. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kiderult vegul, a poratka a hibas. Vervizsgalatbol csinaltunk allergiatesztet.
2021. dec. 12. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!