Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miért öklendezik gyakran a 3...

Miért öklendezik gyakran a 3 hónapos fiam?Sokat bukik, reflux és tejfehérje allergia gyanus. Gyakran,akár alváskor is öklendezik.Most is, mire oda ugortam abba hagyta magától, de van hogy meg kell paskolnom a hátát, vagy felkapom. Nem merek elaludni.

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 00:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sürgősen orvoshoz kell vinned.
2020. dec. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Anyatejes v tapszeres?

Mit tesztek a reflux ellen?

Forog mar?


Ami nalunk van es bevalt, anyatejes baba, igy tejmentes dietat tartok, igyekszem 3orankent etetni (probaltam iszsz de rosszabb volt). Szopi elott kap infacolt, szopi utan alapos bufiztetes, Gaviscon baby (orvos irta fel) es fel-1oran at a vallamon van fuggolegesben vagy a mellkasomon alszik.


Bababkocsiban reflux parna, kisagyban reflux parna es azon egy masik ami gatolja h leguruljon a reflux parnarol, kuldok linkeket. Legzesfigyelo!


Pelenkazasnal van mindig egy osszecsavart pled a feje alatt, rezgos pihenoszek is emel a fejen, szoptatas is olyan pozban ahol a feje van fentebb. Eros a tejleado reflexem, igy szoptatas rlott 2p fejes h ne spricceljen a szajaba es ne nyeldekelje es vele egyutt levegot.


Ha anyatejes a babad, savas eteleket keruld, kavet hagyd el.


Ha tapszeres, valtsatok tejfeherjementes tapszerre. 3het mire kiurul a szervezetebol a tejfeherje.


Fbon lepj be refluxos babak csoportba, segitenek.


Igy elsore ennyi.


Valoszinuleg feljon a babad gyomorsava es marja a nyelocsovet. Amit azonnal tudsz tenni h mellkason altatod.Vagy ferjjel felvaltva. Pihenni sokat nem fogsz, de o igen.

2020. dec. 4. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fb: Refluxos babak es gyermekek a csoport neve
2020. dec. 4. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Babakocsiba:


[link]

2020. dec. 4. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kisagyba alulra:


[link]

2020. dec. 4. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kisagyba felulre:


[link]

2020. dec. 4. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Már nagyon régóta csinálja. Én is a refluxra gondoltam.

Ha az orvosnak mondom, egyántalán nem foglalkozik vele

2020. dec. 4. 08:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Szoptatod v tapszeres?
2020. dec. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Tapszeres.

Tegnap ota hasznaljuk a neocatet.

Valamikor szokott neki teljesen vizszeru valami visszajonniy gondolom a sav, meg volt hogy sarga volt.

Pár napja olyan furán is nyel, nagyokat. Lehet marja a nyelocsovet.

Gegesznel voltunk, nem latott semmit.

De ezt az oklendezest meg pont elfelejtettem. Mar nagyon regota van. Nem azt mondom hogy allandoan, van hogy valamelyik nap nincs talan, de van hogy naponta tobbszor is.

2020. dec. 4. 09:09
 10/13 A kérdező kommentje:

Eddig eves utan uvoltott, de tegnal amikor 2. Etettem meg a neocateval, a sirast mar elhagyta.

Azert kaotuk mert nem hizott es nyugos, rossz kedvu mar pici koratol.

De csak most vettek komolyan.

2020. dec. 4. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!