Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » MMR oltás után volt mellékhatás?

MMR oltás után volt mellékhatás?

Figyelt kérdés
Olyan rosszakat hallottam róla. Tényleg olyan durva? Magas láz,kiütések stb. Most jön a fiam kisörlő foga is,ettől tök kivan,hétfőn meg oltás. Egyszerre kapja a bárányhimlővel. Megmondom őszintén féltem most ettől. Így is olyan nyűgös. Mire készüljek? Eddig egy oltástól sem volt semmi baja. Mik a tapasztalatok?

2021. febr. 13. 00:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem kaphat a kisfiad betegen semmiféle oltást!
2021. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

11! A fogzás nem betegség!!


Az én lányom súlyos májbeteg lett 3 hetesen, mégis megkapott minden oltást (3 hónap csúszással).

Szerencsére semmi gond nem volt.

Ehhez képest egy fogzás semmi!

2021. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mmr oltás utáni 9.napon vagyunk. Ma lett lázas, 38.3 volt napközben. Ma egyszer evett rendesen. Többi inkább jött volna ki. Ismerősök ugyanazon a napon kapták, ugyanígy vannak.
2022. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#4, fú, náunk most valami hasonló van akkor. Az oltás után 1 héttel kb mintha valami démon szállta volna meg. Rémes. Azt sem tudom fáj-e valamije. Most nézegetem csak, hogy talán ettől az oltástól is lehet. Közben még az oltás utáni héten egy covid is befigyelt. Jó kis kombináció, úgy érzem.
2023. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!