Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennyire gyakori ez a szövődmé...

Mennyire gyakori ez a szövődmény gyerekek esetében? (Koronavírus)

Figyelt kérdés

Van itt, aki átesett a víruson?

A gyereknek milyen tünetei voltak?


Ez [link] mennyire gyakori dolog?



2021. febr. 13. 14:04
1 2
 1/17 Derjaderja ***** válasza:
75%

2 évessel és 2 hónapossal frissen. Nagyon enyhe tüneteik voltak, 1-2 nap hőemelkedés, picinél reggel orrszívás 2 napon, nagynál orrtörlés. Nem voltak különösebben nyűgösek sem. Kb 5 napja tünetmentesek, egyelőre semmi változás nem látszik.

Egy dolog aggasztott, hogy a lányomnak nincs-e szaglás- vagy ízerzészavara, mert az tartós lehet (és nekünk volt), de amennyire meg tudom ítélni, nincsen, tetszik neki a parfüm illata, megkülönbözteti, melyik gyümölcspüré ízlik neki, kéri amiket szeretni szokott stb.

2021. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Mi még benne vagyunk. Nekünk 3 gyerek van, 11 évesnek vannak tünetek,de a 2 kisebbnek (2.5 és 4.5 éves) egyelőre csak hőemelkedés volt fél napot.


Engem ez a szövődményes dolog zavar leginkább, mert pont 5 év alatti gyerekek töbnnyire tünetmentes fertőzése után jelentkezik :S


Amúgy maga a vírus nektek meddig tartott?

2021. febr. 13. 14:26
 3/17 Derjaderja ***** válasza:
67%
Hát nekik ennyi. 2-3 nap. Nekem meg egy ilyen full tipikus 4 napos nátha-totokfájas-hőemelkedés, csak az átmeneti szaglásvesztés miatt teszteltettem.
2021. febr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
9 éves és 10 hónapos. Tünetmentesen átestek rajta
2021. febr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Én 2 hétig voltam nagyon beteg (39 fokos láz, szárazköhögés, extrém torokfájás, ízérzékelés és étvágy teljes hiánya, fulladás), 1 éves lányom 3-4 nap alatt kiheverte, volt láza, kb 38,5 fok és köhögött. Orrunk egyikünknek sem folyt. Nem lett szövődmény.
2021. febr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Novák Hunor szerint nagyon ritka és jól kezelhető szövődmény.
2021. febr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
Nincs olyan, hogy tünetmentesen mentek át rajta. Olyan van, hogy nem kapták el a vírust.
2021. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon okos vagy 7es de van . Ha pozi a teszt és nincs tünete....
2021. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
7 anyukam osztálya most került karanténba. Rutin műtét miatt teszteltek a gyereket. Semmi baja nincs. És koronavirusos. Meg az orra se folyik. Semmi.
2021. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%
A teszt nem hiteles. Csak akkor kapja el bárki a vírust, ha utána át is esik a betegségen. Az a teszt hibájának egyértelmű jele, hogy annál is pozitívat mutat, aki nem betegszik meg.
2021. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!