Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Más is mindig nagyon izgul a...

Más is mindig nagyon izgul a baba oltása előtt?

Figyelt kérdés

Majdnem 6 hónapos a kislányom, sok oltáson túl vagyunk, de minden oltás előtt napokig nagyon ideges vagyok, rettegek a mellékhatásoktól (nem vagyok oltásellenes) meg ilyen megmagyarázhatatlan izgalom van bennem.


Most fog egyébként Bexero és Meningococcus oltást kapni egyszerre. Mind a kettőből a 2. adagot, de most még jobban izgulok, mert ezelőtt a Bexeroval együtt nem kapott más oltást.


Ti is izgultok ilyenkor?



2021. febr. 17. 12:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%
Én csak utána este hogy lesz e láz. A bexsero a meningococcus B varians ellen van. Bexsero mellé nem szoktunk engedni más oltást, nekem külön mondta a Dr nő,mert erős mellékhatása is lehet. Nem ijesztgetni akarlak,de szamits lázra.
2021. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Bennem inkább gyomorgörcs van már. 1 éves kora óta már azért is ordít, ha lefeketetik. Sokszor itthon pelenkázás közben is. Ott meg még le is fogják. Szegénykém úgy sír mintha meghalni készülne. 😔 Legutóbb már az orvost meglátva rákezdett. Hál istennek már az utolsó következik. Mármint utána évekig nem kap
2021. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Masodik gyerek... többször kerültünk már kórházba,ott volt min izgulni. Ennél nagyobb baja ne legyen.
2021. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem izgultam. Inkább azon kattogtam, hogy nehogy oltás előtt elkapja ezeket a betegségeket. Olyan megkönnyebbülés érzésem volt oltás után. De nekünk soha semmi gondot nem okozott egy szuri sem, sírni is csak 1 percig szokott utána.
2021. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Igen, ez a fura, hogy eddig ő is ezt mondta, hogy azt önmagában kapja, most meg egy időpontot adott a két oltásra.
2021. febr. 17. 12:49
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
mi elsőnél mindenen nagyon izgultunk, másodiknál már csak azon, hogy belázasodik-e este.
2021. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Azért mert a covid miatt mindent összevonnak,minél kevesebbet kelljen menni,inkább beadják kettesèvel az oltást.
2021. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is kapta a neisvacot es a bexserot egyszerre, nem kell izgulni, semmi nem volt.
2021. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Derjaderja ***** válasza:
64%

Én izgulok igen. A lányom a 2 hónapos oltása után, ahogy mentem haza vele a busszal, annyira mélyen aludt, hogy hirtelen nem láttam lélegezni. Nagyon kanyargós emelkedős itt a környék, eltelt pár perc úgy hogy bizonytalan voltam benne, hogy él-e. Utána mindig hordozóban sétáltam vele az oltások után amig baba volt, ahol minden légzését hallottam, éreztem.

Én addig butaságnak tartottam ezt a félést, de azóta rajtam maradt, főleg mert nem sokkal utána olvastam egy hasonlót, hogy így halt meg valaki babája régebben. De nyilván nincs összefüggés csak bennem megmaradt.

2021. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
Én minden oltás előtt parázok,mert pár hónapos korában kerültünk kórházba oltási mellékhatások miatt.
2021. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!